SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İzmir'de bankolu gün!

ALTILI GANYAN | 02.01.2020 11:25

İzmir'de bankolu gün!

İzmir Şirinyer'de zevkli bir program var... Start alacak safkanların sahiplerine yıl yılda bol kazançlar dileyelim. Safkanların da ayakları yere düz bassın... 3 yaşlı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesinde; 7 safkan start alıyor olacak. Nefes ve kondisyon açığını gideren WALT GOES ON, kazanacak kıvamda...

Winner jokeyini yakalayan AĞRI KASIRGASI, son yarışını adeta yürüyerek kazanan BEST MASTER ve grubun performanslı isimlerinden SILENT ATTACK'ı yazıp ilk ayağı geçelim derim.

EKÜRİ DESTEKLİ ALTUĞHAN TIRNAĞININ UCUNDA

5 ve yukarı Arapların Şartlı 3 mücadelesindeyiz. Deneyimli isimlerin piste çıkacağı yarışta; eküri destekli ALPTUĞHAN diyerek başalayalım derim. Safkan giderek formunu buluyor... Tırnağının ucunda... İdmanlarda da dereceli işlere imza atmışken beyaz bayrak - ayna yapabilir.

TOROSDAĞI, favorimin en ciddi adayı olur. Sprinter yapısı ve sert jokeyiyle kazanmayı anımsayabilir. Son koşularında beklentileri karşılamasa da KAPTAN EVO'yu denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

BEYAZ KULE'NİN KAZANIRI VAR

4 ve yukarı Arapların Şartlı 3 mücadelesinde; 6 başarılı kısrak sahada boy gösterecek. BEYAZ KULE ile başlayalım derim. Her ne kadar deneyimsiz aprantisiyle koşacak olsa da; safkan iyi durumda. Hele ki; bariyer dibini de yakalarsa tutabilene aşk olsun. ŞEPŞEKER, tabela içi koşan bir isim. Başarılı yarışlarına bir yenisini daha ekler diye düşünüyorum. Yazalım.

Grubun deneyimli ismi; KOLAÇAN... Adı gibi pisti şöyle bir 'kolaçan' edip aynayı ilk sırada geçebilir. Yarış seçilerek koşturulan PİŞKİN KIZ, son yarışını kazanmıştı. Bugün de kazanıp seriye bağlayabilir.

DÖRDÜNCÜ AYAK HEPSİ

Günün en keyifli geçmesi beklenen yarışı... 4 ve yukarı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesi, 5 kaliteli safkanın yarışına sahne olacak. Ben çok uzatmayayım... Ben bu ayağı kapadım.. Ancak yine sıralamamı yapayım: GIALLO RAGAZZA, İPEKKIZ, DONT HESITATE, CALLIENTE, JİNET...

İzmir Şirinyer'de tabela ayağına geldi sıra... 4 ve yukarı İngizlizlerin Şartlı 5 mücadelesinde; günün tekini açıklayacağım... İzmir'de yetiştiricilik ve kondisyonerlik yapan güzel ağabeyim Eray Koktay'ın BAYDÖKER'i start alacak. Safkana Eray Ağabey, gözü gibi bakıyor. Çok da formda. Winner jokeyi; Mustafa Çiçek pilotluğunda aynayı ilk sırada geçer diyorum. Bende tek bu ayak.

İZMİR'DE GÜN MAIDEN İLE KAPANACAK

İzmir Şirinyer Hipodromu'nda gün; 4 yaşlı Arapların Maiden mücadelesiyle sona erecek. Son iki yarışını yakın ara koşan SUNGURLU, nefes ve kondisyonunu buldu. Eküri desteğiyle de Maiden'a veda edebilir.

Maidenların gediklisi haline SON FIRTINA, güçlü orijiniye YÜZGÜLDÜREN, takip atım SELİMABİ, grubun performanslı ismi ÇAĞKAR ve HOVARDA'yı da yazıp güne son noktayı koyalım. Şansınız bol, kazancını daim olsun.

İzmir şablonu

 1. ayak  2. ayak  3. ayak  4. ayak  5. ayak  6. ayak
 1  1  2  4  2  7
 2  5  6  2    6
 4  2  4  1    10
 3    1  3    5
       5    1
           4

TUTAR: 100,80

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya