SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

VİDEO

Hamza Hamzaoğlu, Mario Gomez ve Dani Alves gerçeğini anlattı

ASİSTTV | 10.10.2019 09:25

Hamza Hamzaoğlu, Mario Gomez ve Dani Alves gerçeğini anlattı

Asist Analiz TV'de Nevzat Dindar'ın sorularını yanıtlayan Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray'ı çalıştırdığı dönemde Mario Gomez, Dani Alves ve Gignac transferlerinin neden gerçekleşmediğini anlattı.

"Galatasaray'ın geleceğini düşünerek, çok yüksek maliyeti olan futbolcular transfer edilmesini istemediğini söyleyen Hamzaoğlu, Mario Gomez'in 9 milyon avro, Dani Alves'in 3 yıl için 20 milyon avroluk transfer bedellerinin çok yüksek olduğunu belirtti.

İhtiyaç duyulan, yıldız özellikli futbolcu transferini Podolski ile gerçekleştirmiş olduklarını, maliyetsiz olarak iki farklı bölgede katkı verebilecek bir oyuncuyu kadroya kattıklarını açıklayan Hamzaoğlu, Mario Gomez'in maliyetinin de 4-5 milyon avro civarlarına çekilebilmiş olsaydı transfere onay verebileceğini söyledi.

Dani Alves ile görüşmeleri Abdürrahim Albayrak'ın gerçkleştirdiğini ve 3 yıllık 20 milyon avro bedelin o günün finansal şartlarında doğru hamle olmadığını sözlerine ekleyen Hamzaoğlu, "Bunlar basına yansıtılmayınca, benim yüzümden olmamış gibi bir algı oluşturuldu" dedi.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya