SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

VİDEO

Hamzaoğlu:"Fatih Terim Galatasaray'a başkan olmalı"

ASİSTTV | 10.10.2019 15:29

Hamzaoğlu:"Fatih Terim Galatasaray'a başkan olmalı"

Asist Analiz TV'de Nevzat Dindar'ın sorularını yanıtlayan Hamza Hamzaoğlu, Fatih Terim'in Galatasaray'daki önemi ve etkisi ile ilgili görüşlerini paylaştı. 

"Fatih Hoca, sadece Galatasaray’ın değil Türkiye’nin en başarılı teknik direktörü, bize örnek olmuş değerli büyüğümüzdür" diyen Hamzaoğlu, Fatih Terim'in Galatasaray'a başkan olması görüşüne "Her şey olabilir, olmalı da...  Yaşadığı tecrübeler küçümsenemez. Önümüze koyduğumuz hedeflerin çıtasını yükselten kişidir" cevabını verdi.

Fatih Terim'in deneyimlerini aktarmasının önemli olduğunu dile getiren Hamza Hamzaoğlu, "Bu ülkeye 8 şampiyonluk, Avrupa Kupası getirmek kolay şeyler değil, üstelik en zor zamanlarda başardı. Ben inanıyorum yine başarılı olacaktır" dedi.

Hamzaoğlu, Galatasaray’ın sezona başlangıç performansı ile ilgili olarak ise takımın yeni bir oyun geliştirmekte olduğunu, bunun 3-5 haftada oturmasının mümkün olmadığını dile getirdi ve "İyi transferler yapıldı ama takım geç toplandı. Bu oyuncuların uyum için biraz zamana ihtiyaçları var" ifadelerini kullandı. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya