SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

VİDEO

Hamzaoğlu: "Vedat kaliteli ve hırslı ama çok çalışmalı"

ASİSTTV | 10.10.2019 16:38

Hamzaoğlu: "Vedat kaliteli ve hırslı ama çok çalışmalı"

Asist Analiz TV'ye özel röportaj için konuk olan Hamza Hamzaoğlu, Fenerbahçeli futbolcular Emre Belözoğlu ve Vedat Muriqi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Hamzaoğlu, Vedat Muriqi ile ilgili olarak "İyi bir niyetli çocuk. Konuşmalarından da anlıyorum. Takım için neyi var neyi yok sahada veriyor. Yetenek ise ayrı bir şey. Muriqi, hırsıyla mücadelesiyle gol vuruşları ve asist de yapabilen özellikli bir oyuncu, fizik üstünlüğü de var" diye konuştu.

Deneyimli teknik adam, Muriqi'in Avrupa'nın üst düzey oyuncuları arasına girmesi için çok çalışması ve kendisini donanımlandırması gerektiğini altını çizdi ve ekledi: "Çok ilerler mi bilemiyorum. Bir oyuncu için bunu söylemek çok zor. Çünkü çalışmayla bir yerlere mutlaka gelecektir ve o ışığı da görüyorum. Ama çok üst düzey olabilir mi, o zor, çok fazla çalışması gerekecek, yeteneklerini donatması gerekecek ama bence Fenerbahçe için önemli bir transfer, önemli bir oyuncu Vedat Muriqi."

Nevzat Dindar'ın Emre Belözoğlu sorusuna ise "İstikrarlı bir şekilde devam ediyor, kendisine iyi bakıyor, iyi çalışıyor. Hırsından, azminden, çalışkanlığından bir şey kaybetmiyor. Futbolculuğuyla, kattıklarından dolayı takdir ediyorum" yorumunda bulundu. Hamza Hamzaoğlu, Emre'nin olgunlaştığını ancak yine de hala daha sakin bir oyuncu olması gerektiğinin altını çizdi. 

"Zaman zaman tabii ki hakemlerle olan diyalogları, serzenişleri hoş görünmüyor. Biraz o konuda da artık olgunlaştı, duruldu. Emre’nin biraz daha sakin olması lazım" ifadelerini kullandı. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya