SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Hamza Hamzaoğlu: "VAR'sa VAR, yoksa yok!"

ASİSTTV - SÜPER LİG | 10.10.2019 11:24

Hamza Hamzaoğlu: "VAR'sa VAR, yoksa yok!"

Asist Analiz TV'de Nevzat Dindar'ın sorularını yanıtlayan Hamza Hamzaoğlu, hakem hataları ve VAR konusunda görüşleri sorusuna içtenlikle yanıt verdi.

Hakemlerimizin standartlarının olmadığı noktasına dikkat çeken Hamzaoğlu, "Biri çekmeye penaltı veriyor, diğeri devam diyor, aslında bütün mesele burada" ifadelerini kullandı.

Türkiye'de hakemlerin formda olmadığını ancak futbol ailesinin de bu formsuzluğa çanak tuttuğunu sözlerine ekledi.

Hamzaoğlu, "Ben artık televizyon ekranında futbolun oyun kısmına dair bir şey göremiyorum" diye konuştu ve "Oyunun güzellikleri konuşulmuyor" diye ekledi. Deneyimli teknik direktör kötüyü konuşarak kötü olanı daha da büyüttüğümüze dikkat çekti.

VAR konusunda olumlu düşünen Hamza Hamzaoğlu, "VAR güzel bir oyun ancak doğru kullanmıyoruz" dedi. VAR'ın uygulanması esnasında Avrupa'daki örneklere nazaran çok daha uzun süre oyunun durduğunu, hakemler arasındaki görüşmelerin çok vakit aldığını belirten Hamza Hamzaoğlu, "Varsa var, yoksa yok" diye konuştu. 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya