SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

VİDEO | Erkan Karaca ile Bülent Serttaş düet yaptı! Erik Dalı söyledi!

BASKETBOL | 13.11.2020 14:14

Fenerbahçe Beko'nun ünlü malzemecisi Erkan Karaca, sarı-lacivertli renklere gönül veren ünlü sanatçı Bülent Serttaş ile düet yaptı. İkili birlikte Erik Dalı söyledi!

VİDEO | Erkan Karaca ile Bülent Serttaş düet yaptı! Erik Dalı söyledi!

Fenerbahçe Beko A Takımı Malzemecisi Erkan Karaca, soyunma odasında sarı-lacivertlilere gönül veren ünlü isimleri konuk etmeye devam ediyor... Sigaraya karşı savaş açıp bunu sosyal bir proje haline getiren Karaca, bu yolda ünlü isimlerin de yardımlarına başvuruyor.

'Sigarayı bırak efsane ol' sloganıyla hareket eden ünlü malzemeci, misafirlerine sürprizler de hazırlamaktan geri kalmıyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a "Seherde Bir Bağa Girdim" türküsünü söyleyen Erkan Karaca, ardından Fenerbahçe Bekolu Jarell Eddie'ye "Erik Dalı" adlı parçayı hem çalıp hem de seslendirmişti.

Mini konserler veren Karaca, son olarak ünlü sanatçı Bülent Serttaş'ı soyunma odasında konuk edip misafirine sazlı sözlü bir karşılama yaptı. Serttaş'a da "Erik Dalı" adlı eseri çalan ünlü malzemeci, sanatçı konuğuyla müthiş bir düete imza attı. Bağlamada; Erkan Karaca, vokalde; Bülent Serttaş ile başlayan düet, ünlü malzemecinin de parçayı söylemesiyle sona erdi. İşte o anlar kameralara böyle yansıdı...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya