SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Nando De Colo, çocuklarıyla birlikte sporuna devam ediyor

BASKETBOL | 22.03.2020 12:50

Ataşehir’deki evinde mütevazi bir hayatla yaşamını sürdüren Fransız yıldız Nando De Colo, çocuklarıyla birlikte spor yaptığı videoyu paylaştı.

Nando De Colo, çocuklarıyla birlikte sporuna devam ediyor

Türkiye’deki spor müsabakalarına koronavirüs nedeniyle ara verilmesinin ardından vaktini evinde çocuklarıyla ilgilenmekle geçiren Nando De Colo, küçük kızıyla spor yaptığı videoyu sosyal medyadan yayınladı. Çocuklarınızı sporla aktif tutun diyen Fransız yıldız, ‘Evde Çalışmaya Devam’ etiketiyle takipçilerine antrenman videosunu paylaştı. Ataşehir’deki evinde oldukça mütevazi bir hayat sürdüren De Colo, hanesinin balkonundan da sürekli fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor.

FENERBAHÇE BEKO’YA TÜM TÜRKİYE’DEN DESTEK MESAJLARI YAĞIYOR

Koronavirüs şüphesi nedeniyle birkaç basketbolcusunun teste tabii tutulduğunu açıklayan Fenerbahçe Beko, tüm spor dünyasına üzüntülü haberi verdi. Bu haberden sonra tüm Türkiye’den sarı-lacivertli kulübe moral motivasyon mesajları yağdı. Sarı Kanarya, başta Kulüpler Birliği’ne bağlı olan tüm kulüpler, daha sonra ise koçlar ve sporcular olmak üzere, birçok isimden destek mesajı aldı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya