SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Obradovic’in maaşı üzerinden tepki!

BASKETBOL | 12.04.2020 12:10

Arjantin Basketbol Mili Takımı’nın koçu Sergio Hernandez, Zeljko Obradovic’in günlük maaşı üzerinden, kendi aldığı paraya tepki gösterdi.

Obradovic’in maaşı üzerinden tepki!

Arjantin Basketbol Milli Takımı’nın koçu Sergio Hernandez, aldığı maaşa tepki gösterdi. Fenerbahçe Beko koçu Obradovic’in maaşı üzerinden feryat eden Hernandez, Sırp hocanın günlük aldığı maaşın; kendisinin aylık parasından fazla olduğunu söyledi.

“İYİ PARA GELİRSE, MİLLİ TAKIMI BIRAKIRIM”

İyi bir maaş teklifine asla soğuk bakmayacağını açıklayan Sergio Hernandez, “Avrupa takımları beni isterse, Arjantin’i bırakırım. Tokyo 2021’de olamayabilirim. Uzun süredir koçluk yapıyorum, büyük bir takımı çalıştırmak keyifli olur. 10 yıl daha koçluk yaparım, sonra ne yapacağım? Kariyerimde birçok şeyi elde ettim ama sadece para kazanamadım. Bir daire bile satın alamıyorum. Küçük bir evim var. Şikayet etmiyorum ama insanlar yine de eleştirsinler. Obradovic’in bir günlük parası, benim aylık maaşımdan daha fazla. Kariyerimde bir sürü başarılarım var, açıp bakabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya