SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Abdülkadir Ömür: Hedefim Messi

FUTBOL | 16.04.2020 13:26

Trabzonspor’un 20 yaşındaki genç futbolcusu Abdülkadir Ömür, en büyük hedefinin Messi ile oynamak olduğunu itiraf etti.

Abdülkadir Ömür: Hedefim Messi

Trabzonspor’un 20 yaşındaki genç yeteneği Abdülkadir Ömür, gündeme dair açıklamalarda bulundu. İHA’ya konuşan Ömür; en büyük hedefinin Messi ile aynı takımda yer almak olduğunu itiraf etti.

“SOSA ÖZEL BİRİ”

Jose Sosa’yla çok iyi anlaştığını ifade eden Abdülkadir Ömür, “Çok özel biri. Geçtiğimiz yıllarda bazı sıkıntıları vardı ve biraz durgundu. Polemik yarattığı dönemlerde bile çok iyi futbol ortaya koyarak kalitesini belli ediyordu. Antrenmanlarda onunla oynamayı çok istiyordum. Pası seven biriyim. Pasla kaleye gidiyorum. Sosa ile verkaç yapmayı seviyorum. Onunla iyi bir ilişkimiz var, enerjisiyle herkesi yüksek tutuyor. O da beni seviyor. Kaptan, çok iyi karakterli birisi” dedi.

“MESSİ HAYRANIYIM”

Türkiye’yi yurt dışında temsil etmek istediğini belirten Ömür, “Çocukluğumdan beri Barcelona’da oynama isteğim var. Onların maçlarını izlemekten büyük keyif alıyorum, Iniesta favori futbolcum.  Sahada gösterdiği performansla, örnek alınabilecek bir isim. Yetenek olarak beni Messi’ye benzetiyorlar. 2-3 sene içerisinde ona yetişebilirsem Messi’yle oynama hayalim var. Ben bir Messi hayranıyım” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya