SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adem Büyük: Savaşmaya, kupa kazanmaya geldim

FUTBOL | 09.02.2020 21:04

Andone ve Falcao'nun yokluğunda bulduğu fırsatı iyi değerlendiren ve eski takımı Kasımpaşa'ya attığı 2 golle gecenin kahramanı olan Adem Büyük hedefini açıkladı.

Adem Büyük: Savaşmaya, kupa kazanmaya geldim

Attığı 2 golle eski takımı Kasımpaşa'yı yıkan Adem Büyük, Galatasaray'a kupalar kazanmaya ,savaşmaya geldiğini  söyledi. Sarı-kırmızılı futbolcular maç sonu şu açıklamaları yaptı:

Adem Büyük: "Bu galibiyet çok önemli. Kayıpsız geçmemiz gerekiyor bu tip maçları. Hedeflerimiz olduğu için duygusallığa yer yok sahada. Ben buraya savaşmaya, kupalar kaldırmaya geldim. Galatasaray, Türkiye'nin en büyük camiası. Kupaları kaldırmaya alışkın bir camiadır. Bundan sonra da böyle olacak.

Ne olursa olsun çalışmayı bırakmamam gerektiğini biliyorum. Burada çok önemli ve iyi bir arkadaş ortamı var. Arkadaşlarıma teşekkür ederim. Herkesin ayağına yüreğine sağlık. Taraftarımıza da ayrıca teşekkür ederim."

SERI: 2. YARIDA HER MAÇI FİNAL OLARAK GÖRÜYORUZ, BUGÜN SONUCUNU ALDIK

Jean Michael Seri: "Bugün maça çok ciddi ve istekli başladık. Kazanmak istediğimizi gösterdik. Sezonun ikinci yarısı başladığından beri her maçımızı final gibi oynuyoruz. Bugün de bunun sonucunu gördük.

Lemina ile iyi bir arkadaşlığımız var. Saha içinde birbirimizi tamamlayabiliyoruz. Konuşmadan bile birbirimizi anlayabiliyoruz. Bu çok önemli."

EMRE AKBABA: BU ŞEKİLDE KAZANARAK DEVAM ETMEK İSTİYORUZ

Emre Akbaba: "Zor bir deplasman olacağını biliyorduk. İlk yarıda özellikle önde iyi baskı kurduk. Bu şekilde kazanarak devam etmek istiyoruz. Her maç elimden geleni yapmak istiyorum. Bu şekilde devam etmek istiyoruz."

 

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya