SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adil Rami'den gençlere nasihatler!

FUTBOL | 13.11.2020 16:28

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Adil Rami, Fransız basınına verdiği röportajda genç futbolcuları kızlar konusunda uyardı.

Adil Rami'den gençlere nasihatler!

Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Adil Rami, yeni çıkan otobiyografisi Otopsi hakkında konuştu. Le Parisien gazetesiyle özel bir söyleşi gerçekleştiren 34 yaşındaki stoper, sporun magazinel yönü üzerinde dururken genç oyunculara karşı cinsleriyle ilgili uyarılarda bulundu. İşte bir dönem Pamela Anderson ile aşk yaşayan Rami'nin yaşam tecrübelerinden süzülenler:

"Çevremdeki insanlar olmasaydı ben de özel hayatımda ciddi sıkıntılar yaşayabilirdim. Örneğin tatile gittiğimde ceplerinde uyuşturucu ve etrafında pek çok erkekle gezen, elde edilmesi son derece kolay kızlarla karşılaşıyorum. Mental açıdan biraz zayıf olsaydım gerçekten şu ana kadar ölmüştüm.

Futbolcular kolay lokmadır. Bir futbolcu, fiziksel açıdan yakışıklıdır. Parası vardır ve gençtir. Bu da bazı kızları sahip olduğu büyük pisliklerden kurtarır. Genelleme yapmadan konuşacak olursak futbolcuların paralarına ya da şöhretine göz dikmiş pek çok kız var. Zira bazen istedikleri tek şey, sosyal medyada kendilerini tanıtmak için takipçi kazanmak oluyor. Bu da hoş bir şey değil.

2010'da Fransa Milli Takımı'ndan bazı oyuncuların karıştığı seks skandalında adı geçen Zahia Dehar'ı daha önce görmüştüm ama kendisi bana bir fa..şe olarak tanıtılmamıştı. Doğru olan bir şey  var ki bazen benim de masama daha çok alkol tüketmek isteyen ya da fa..şelik yapan kadınlar oturuyor. En sonunda hepsini kovdum. Onları büyülemek istiyorum ama bana paradan bahsediyorlar.

Buradan gençleri uyarıyorum. Dikkat edin! Hiçbiriniz süper yakışıklı değilsiniz. Kızlar, size paranız ve adınız için bakıyor. Aşkı barlarda bulamazsınız. Pek çok artistin katıldığı gecelere gitmiş biri olarak söylüyorum ki futbolcuların orada gördüğüm insanların yanında birer bakım ayısı olduklarını söyleyebilirim."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya