SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Adnan Dalgakıran'dan Dorukhan Toköz açıklaması!

FUTBOL | 25.03.2021 16:36

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın ve oyunculardan Dorukhan Toköz hakkında açıklamalarda bulundu.

Adnan Dalgakıran'dan Dorukhan Toköz açıklaması!

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, ortacizgi.com'a açıklamalarda bulundu.

"BEŞİKTAŞ BAŞARILI OLMUŞ BİR ŞEYİ NİYE BOZSUN?"

Sergen Yalçın'ın sözleşmesine yönelik çıkan iddialara cevap veren Adnan Dalgakıran, "Beşiktaş Yönetimi, tam anlamıyla hocasının arkasında. Ama herkes bizden klasik şeyler bekliyor. Biz hocasının arkasında olanları gördük; 1 hafta sonra hoca gitti. Biz bu tür oyunların peşinde değiliz. Biz hocamızın, teknik ekibimizin ve futbolcularımızın tam anlamıyla arkasındayız. Bir şey ispat etmeye gerek yok. Teknik ekibimiz de bize güveniyor, biz de onlara güveniyoruz. Bizim burada herhangi bir sorunumuz yok. Sergen hocanın sözleşmesi konusunda açıklama yapmaya gerek yok. Her şey ortada. Beşiktaş, başarılı olmuş bir şeyi niye bozsun? Beşiktaş’ın böyle sorunu ve gündemi yok. Belki insanlar sıkılıp da bir yerlerden sorun çıkarmaya çalışıyorlar" ifadelerini kullandı.

DORUKHAN TOKÖZ AÇIKLAMASI

Sözleşmesi sezon sonunda biten orta saha oyuncusu Dorukhan Toköz konusunda konuşan Dalgakıran, “Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin bu konudaki tavrı net. Ne diyor başkanımız, “Asla popülist olmayacağız, Beşiktaş’ı zarara uğratacak bir işin içinde asla olmayacağız". Beşiktaş Kulübü, artık belirli bir plan çerçevesinde hareket edecek. Bu camia herkesten büyüktür. Hepimiz gelip geçiciyiz. Biz burada bir hizmet yapıyoruz ve bunun ana noktası da her şeyi bir plana oturtmak. Beşiktaş’a kimin ne şekilde katkı vermesi gerektiğiyle ve o katkının maliyetinin ne olduğuyla ilgileniyoruz. Hiçbir şey vazgeçilmez değil. Kalıcı olan kulüp ve kulübün ilkeleri. Kulübün ilkesi bozulduğu zaman futbolcuların da çalışanların da hiç kimsenin saygısı olmaz. Kulübün bir bütçesi var. Bizim için esas olan bu prensipler uymak. Herkes kendine bir değer belirler, biz de bir değer belirleriz. Sonra içi kazınmış kulüpleri, insanlar bırakır gider” açıklamalarında bulundu.

"TARAFTARLARIMIZ, GELECEĞE ÜMİTLE BAKSIN"

Taraftarlara mesaj veren Beşiktaş ikinci başkanı, “Taraftarımız, geleceğe ümitle baksın. Başkan Ahmet Nur Çebi, yönetim, teknik ekip ve futbolcularına güvensinler. Beşiktaş, bundan sonra akılla yönetilen bir kulüp. Tam bir sisteme oturulduğu zaman başarılarda sürekliliği olan bir hale gelecek. Sabredeceğiz. Artık bunların nasıl yapılması gerektiğini bilen bir ekip var. Sürdürülebilir bir başarıyı konuşacağımız bir kulüp haline geleceğiz. Hep birlikte olursak ve aramızdaki bozgunculara kulak asmazsak Beşiktaş’ın geleceği aydınlık olacak” dedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya