SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Adnan Dalgakıran'dan yumruk açıklaması: Davacı olacağız!

FUTBOL | 03.01.2021 22:02

Beşiktaş 2. Başkanı Adnan Dalgakıran, Kayserispor karşılaşması sonrası flaş açıklamalarda bulundu.

Adnan Dalgakıran'dan yumruk açıklaması: Davacı olacağız!

Süper Lig’in 16. haftasında Beşiktaş, Kayserispor deplasmanından 2-0’lık galibiyetle döndü ve liderlik koltuğuna oturdu. Maçın ardından siyah-beyazlı ekibin 2. Başkanı Adnan Dalgakıran, flaş açıklamalarda bulundu.

“BURADA ÇOK VAHİM BİR OLAY YAŞADIK!”

Dalgakıran, Kayserispor karşılaşmasında locaların bir milletvekili ve kardeşi tarafından basıldığını söyleyerek; “Bugün de zor bir maç oldu ama bizim için önemli bir maçtı. 81 hafta sonra liderliğe yükseldik. Mutluyuz, inşallah başarılarımızı devam ettireceğiz. Burada çok vahim bir olay yaşadık. Localarımız, yöneticilerimizin locası, milletvekili sıfatı taşıyan bir şahıs ve kardeşi tarafından basıldı ve iki arkadaşımız yumruklandı. Bu çok acı bir şey. Burası Patagonya değil. Biz derhal davacı oluyoruz." dedi. 

“DAVACIYIZ, KAYITLARI İSTEDİK!”

Sözlerine devam eden Dalgakıran, "O milletvekili ve kardeşinden davacıyız, kamera kayıtlarını istedik, gerekli takibi yapacağız. Bu ülkenin parlamentosunda, bu halkı temsil eden insanları, sokak kabadayısı gibi loca basıp insanlarımızı dövmeye kalkması, bu büyük camia bunun hesabını sorar. Başkanımız da fair-playden bahsediyor, biz de hep bu yönde hareket ediyoruz. Bu efendiliğin sıkıntılarını çeksek de böyle devam etmeye kararlıyız. Ancak bu tür saldırılarda bulunanlar, mutlak cezalandırılmalı. Kayserisporlu yöneticilere de çok teşekkür ediyoruz. Bizi gayet iyi ağırladılar. Konunun onlarla hiç ilgisi yok." ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya