SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Ağaoğlu: Sistem bozuk!

FUTBOL | 21.04.2021 15:17

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Galatasaray’ın Mete Kalkavan için yaptığı açıklamaya yanıt verdi.

Ahmet Ağaoğlu: Sistem bozuk!

Galatasaray-Trabzonspor maçında Mete Kalkavan'ın görev yapacağının açıklanmasının ardından sarı-kırmızılılar tepki göstermiş ve "Galatasaray adıyla kronik problemi olan Mete Kalkavan'ın bu maça atanması kelimenin tam anlamıyla 'hatada ısrar ediyoruz' anlamı taşımaktadır" açıklaması yapmıştı. 

MHK’NİN YAPISI DEĞİŞMELİDİR!

Fanatik’e konuşan Ahmet Ağaoğlu, Galatasaray’ın açıklamasını değerlendirdi. Ağaoağlu "Bu hakemi istemiyoruz, şunu vermeyin demekle bu iş bir yere gitmez. Söz konusu hakemle bizim de yaşadıklarımız çok net ortada. Ama biz ısrarla şunu söylüyoruz; sistem bozuk! 1960'tan bu yana Türkiye ve dünyada futbolun göstermiş olduğu gelişim ve değişim herkesin malumu. Ancak aynı şeyi Merkez Hakem Kurulu için söylemek mümkün mü? 3-5 ufak değişiklik hariç hep aynı yapı, hep aynı düzen içinde devam eden bir sistem. İşin özüne baktığınız zaman herkes şikâyetçi ama herkes bireysel anlamda ses çıkarıyor. Tüm kulüpler, samimi şekilde bu yapının kökten değişmesini istediğinde, MHK'nın yapısı da diğer kurumların yapısı da değişecektir ve değişmelidir" dedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya