SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Çebi: Özlediğimiz Beşiktaş'a kavuşacağız

FUTBOL | 01.11.2019 10:04

Çebi: Özlediğimiz Beşiktaş'a kavuşacağız

Beşiktaş'ın çiçeği burnunda başkanı Ahmet Nur Çebi, organı Beşiktaş Dergisi'ndeki ilk yazısında 21 Ekim tarihi ile kulüpte yepyeni bir dönemin başladığını vurguladı.

Taraftarlara ve camiaya seslenen Çebi, 20 Ekim'de yapılan olağanüstü seçimli genel kurulda tertemiz bir sayfa açtıklarını belirterek şu ifadeleri kullandı:

'BU ONURLU YÜRÜYÜŞTE KOLLARIMIZI SIVADIK'

"Rekor sayıda üyenin katılımıyla yapılan kongrede üyelerimizin teveccühü ile ve birlikte yepyeni bir yola çıktık. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birlikte bu zorlu ama bir o kadar da onurlu yürüyüşte kollarımızı sıvadık.

1 aydan kısa bir süre içinde hazırlandığımız genel kurulda mümkün oldukça net ve açık olarak kendimizi ifade etmeye çalışıp diğer taraftan da içinde yer aldığımız durumu tespit edip çalışmalarımızı tamamladık. 

'BİZ OLACAĞIZ, BİRLİK OLACAĞIZ, ÇOK OLACAĞIZ'


Yaptığım bütün konuşmalarda ısrarla altını çizdiğim gibi 21 Ekim tarihi itibariyle Beşiktaş’ta yeni bir dönem başladı. Kişilere bağlı yönetim modeli bundan böyle terk edilerek Beşiktaş'ı en yukarılara taşımak için tüm dünyanın kabul ettiği çağdaş ve katılımcı yönetim anlayışını hakim kılacağız. Biz olacağız, birlik olacağız, çok olacağız...

'TARAFTARIMIZA BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜRLER'

Seçimin üzerinden sadece 24 saat geçmişken taraftarlarımızın #omuzomuzakartalyuvasına etiketiyle başlattığı kampanya, beraberliğe ve birliğe duyulan özlemin dışa vurumuydu.

22-27 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen kampanya ile bu özlemi bir nebze olsun giderdik. Tüm taraftarlarımıza buradan bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

'BEN DEĞİL BİZ OLMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ'

'Ben' yaklaşımını terk ederek biz olma yolunda hızla ilerleyeceğimiz bu süreçte yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte sorumluluklarımızın farkındayız. Özlediğimiz, söz verdiğimiz Beşiktaş’a kavuşmak adına var güçle çalışacağız.

Bu yeni döneminin tüm Beşiktaş camiasına hayırlı olmasını diliyorum."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya