SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Çebi: Fikret Orman’ı reddettim, pusucu oldum!

FUTBOL | 05.12.2019 11:18

Çebi: Fikret Orman’ı reddettim, pusucu oldum!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündeme dair önemli açıklamalarda yaptı.

FİKRET ORMAN BANA DANIŞMADI

Siyah beyazlı kulübün eski başkanı Fikret Orman hakkında konuşan Çebi, “Fikret Orman bana abi diyerek kandırdı. Bana danışmadan seçim kararı aldı ve bundan dolayı Orman’ın yönetim ekibine girmeyi kabul etmedim. Bana gönül koymasını hiç istemedim. Yaptığımız sohbetlerde Fikret Bey bana “Beşiktaş başkanlığı sana yakışır abi’ dedi. Daha sonra ise pusucu olarak lanse edildik.” söylemlerinde bulundu.

ABDULLAH AVCI’YI YALNIZ BIRAKMIŞLAR

Abdullah Avcı ilgili konuşan siyah beyazlıların patronu, “Abdullah hocamızı Ümraniye’de yalnız bırakmışlar. Takıma sahip çıkan gelen, giden bir yönetici olmamış. Erdal Torunoğulları ve Emre Kocadağ’ı takımla ilgilenmesi için görevlendirdim. Takımın herhangi bir sorunu anında bana geliyor ve ben de anında çözmeye çalışıyorum. Abdullah Avcı, artık şunu biliyor; başkan bir söz veriyorsa bu yerine getirilir.” söylemlerinde bulundu.

Göreve geldikleri süreçte futbol takımının çok zor bir süreçten geçtiğini söyleyen Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Abdullah hocamıza şans vermek zorundayız. Abdullah Avcı ile Ümraniye’de ilgilenen olmağı için bu durumlara gelinmiş.” açıklamasında bulundu.

BORÇLARI AZALTACAĞIZ

Beşiktaş’ın mali durumu hakkında konuşan Çebi, “Borçların azaldığı, gelirin gideri geçmediği bir kulüp olacak. Ve bütün Beşiktaşlıların katılımı ile paylaşımcı bir yönetim anlayışımız olacak. Beşiktaş’ın 2,5 yıl boyunca kulübün gelirleri temlik altına alınmış durumda. Önemli olan benim bu borcu ne kadar azaltabilecek olmam. Benim imzalamadığım sözleşmelerden ötürü benim dönemimde zarar yazılacak.” söylemlerinde bulundu.

TRANSFERDE KANAT VE GOLCÜ ALACAĞIZ

Şampiyonluk yarışı hakkında konuşan Çebi, “Ben şampiyon olacağımıza inanıyorum. Ümraniye’de sürekli kafa patlatıyorum. Bütün düşüncem kulüp ile ilgili. Teknik ekip ve oyuncuları çok bunaltmadan işimi yapmaya çalışıyorum. Ara transfer döneminde bir kanat oyuncusu ve bir golcü futbolcu almayı düşünüyoruz. Bunun için talimatlar verdik.” ifadelerini kullandı.

OĞUZHAN’I MAHVETMİŞLER

Siyah beyazlıların tartışılan ismi Oğuzhan Özyakup hakkında konuşan Çebi, “ Oğuzhan’a çok güveniyorum ben. 26 yaşında iken Oğuzhan, 800 bin Euro maaş alıyordu. Sonra yapılan sözleşmede ise 5 yıllık sözleşme ile 2 milyon 400 bin Euro’ya yükseltmişler. 5 yılın sonunda yaş zaten 30-31’e geliyor. Bundan dolayı uğraşmasına gerek kalmıyor. Böylelikle bitirdiler çocuğu. Keşke 2 yıllık bir kontrat yapılsaydı.” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya