SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

'Hocamız Fenerbahçe için tedbir almıştır'

FUTBOL | 22.09.2019 22:18

'Hocamız Fenerbahçe için tedbir almıştır'

Galatasaray 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak, Yeni Malatya deplasmanında 1-1 berabere kaldıklarını ancak ligin başında olduklarını ve bu durumu telafi edeceklerini söyledi. Albayrak, Malatya karşısında mutlak pozisyonlar bulduklarını ancak değerlendiremediklerini belirtirken şu değerlendirmelerde bulundu: 

'5-6 YÜZDE 100 POZİSYONDAN YARARLANAMAYINCA...'

“Deplasmanda bir puan aldık. Önümüze bakacağız. Gönül isterdi ki Malatya’da galip gelelim. Maçı kazanabileceğimiz pozisyonlar da yakaladık ama 5-6 tane yüzde 100 pozisyondan yararlanamazsanız geriye yapacak bir şey kalmıyor.

Çok güzel bir gol attık, maalesef son dakikada yediğimiz gol 2 puanımıza mal oldu. Üzgünüz ama bunların telafisi var. Henüz ligin başı.

Kadro ile alakalı kararları Hocamız verir. Hocamız nasıl isterse öyle bir kadro çıkarır. Çünkü tasarruf yapmak durumunda olabilir.

Önümüzdeki hafta cumartesi günü Fenerbahçe maçı, salı günü Paris Saint-Germain maçı var. Hocamız bunları düşünerek mutlaka tedbir almıştır. Doğrusunu da yaptı Hocamız, saygı duymak lazım.

'DERBİNİN DOSTÇA GEÇECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM'

Hiçbir maç oynanmadan bir şey söyleyemezsiniz. 90 dakika oynayacaksınız, ondan sonra konuşacaksınız. Önümüzde zor bir derbi var.

Ben taraftarlarımıza güveniyorum. 55 bin taraftarımız olacak. Güzel, dostça bir maç olacağını düşünüyorum. İki tarafa da başarılar diliyorum.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya