SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Alex de Souza: Fenerbahçe’yi bırakmadım

FUTBOL | 23.04.2020 15:42

Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Alex de Souza, Brezilya basınına konuştu. Alex, Fenerbahçe’yi hiçbir zaman bırakmadığını itiraf etti.

Alex de Souza: Fenerbahçe’yi bırakmadım

Fenerbahçe’nin efsane ismi Alex de Souza, Brezilya basınına kariyerine dair gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertli taraftarların kendisini çok sevdiğini belirten efsane yıldız, Fenerbahçe’yi hiçbir zaman bırakmadığını açıkladı.

“FENERBAHÇE’Yİ BIRAKMADIM”

Fenerbahçe günlerine dair samimi açıklamalarda bulunan Alex, “Sarı-lacivertli taraftarlar beni her zaman mutlu ediyor. İstanbul’dan bir arkadaşım heykelime maske taktıkları fotoğrafı, ‘Bak seninle güzel ilgileniyoruz’ diyerek attı. Çok mutlu oldum. Heykelime maske takmışlar, gerçekten etkilendim. Fenerbahçe’ye transfer olduğum dönem, İspanya’dan da teklif almıştım. Türkiye’ye geldikten sonra Almanya, İtalya ve İngiltere’den teklifler geldi ama ben Fenerbahçe’yi bırakmadım. Fenerbahçe’ye transfer olduğumda 27 yaşındaydım. Parma tecrübem pek iyi gitmedi. 9 yılımı sarı-lacivertlilere adadım.” ifadelerinde bulundu.

“HAYAT DURUYOR”

Fenerbahçe-Galatasaray derbisi hakkında konuşan emekli futbolcu, “Türkiye’de hayat duruyor. Derbi günü hayat normal ilerlemiyor. Türkiye’de 3 büyük takım var, Brezilya’da bu sayı 10. Başka ülkelere baktığımızda bu sayı 12-13 olur. Dolayısıyla Türkiye’de bu yüzden bu karşılaşmaların önemi çok büyük” açıklamalarında bulundu.

“GÖREV ALIRIM”

Teknik direktörlük görevine sıcak baktığını söyleyen Alex, “Coritiba, benim takımı yönetecek kapasitede olduğumu düşünüyorsa görev alırım. Benim için problem olmaz” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya