SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Eren Beşerler'den Tümer Metin-Sergen Yalçın polemiğine yönelik açıklama

FUTBOL | 19.11.2020 15:28

Tümer Metin-Sergen Yalçın polemiğine eski Beşiktaşlı savunmacı Ali Eren Beşerler de dahil oldu. Eski futbolcu, "Hoş bulmadım" yorumunda bulundu.

Ali Eren Beşerler'den Tümer Metin-Sergen Yalçın polemiğine yönelik açıklama

Eski Beşiktaşlı futbolcu Ali Eren Beşerler, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Skorer'e konuşan Beşerler, siyah-beyazlıların gündemindeki Tümer Metin-Sergen Yalçın polemiğiyle alakalı konuştu.

SERGEN YALÇIN, TÜMER METİN'E NE DEMİŞTİ?

"Beşiktaş'ın efsanesi diye hocalık yapıyor orada. Liyakat bitmiş Beşiktaş'ta" diyen Tümer Metin'e yanıt veren Sergen Yalçın, "Tümer Metin'in kalibresi nedir ki bana bu sözleri söyleyecek. Tümer Metin hangi takımı çalıştırmış, nerede hocalık yapmış? Tümer'e o sözleri hiç yakıştıramadım. Beşiktaş'ta efsane olduğu için geldi diyor. Çalıştığım kulüplere bir bak. Takımları nerede aldım, nerede bıraktım? Bir bak... Ben buralara gelmek için çok çalıştım." ifadelerini kullanmıştı.

"HOŞ BULMADIM"

Tümer Metin’in Sergen Yalçın’a yaptığı eleştiriyi hoş bulmadığını söyleyen Beşerler, ‘Ülkemizde başarı kıstası ne, bunun karşılığı ne ona bakmak lazım. Şampiyon olmak. Sergen hocanın aldığı tekliflere bakarsanız küme düşmemeye oynayan takımlardı. Peki onları oradan kurtardı mı? Kurtardı. Bu bana göre bir başarıdır. Şimdi Beşiktaş’ın şampiyon olduğu kadro Sergen hocaya verildi de başarılı olamadı mı? Tüm bunlara bakmak lazım. Ben açık konuşayım Tümer Metin’in yapmış olduğu eleştiriyi doğru bulmuyorum. Hoş bulmadım" açıklamasını yaptı.

  •  

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya