SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Zorya Luhanks'tan Allahyar Sayyadmanesh yalanlaması!

FUTBOL | 18.03.2021 16:57

Zorya Luhanks kulübü, Allahyar Sayyadmanesh'i Fenerbahçe'den alarak Dinamo Kiev'e satacaklarına ilişkin haberlere yanıt verdi.

Zorya Luhanks'tan Allahyar Sayyadmanesh yalanlaması!

Fenerbahçe'nin sezon başında Zorya Luhanks'a kiraladığı Allahyar Sayyadmanesh, takımıyla çıktığı 16 maçta beş gol, iki asist kaydetmiş ve genç yaşına rağmen sergilediği başarılı performansla büyük beğeni kazanmıştı. İranlı santrforun gelecek yaz 1,5 milyon euro karşılığında bonservisinin alınacağı, ardından da 8 milyon euro'ya Shakhtar Donetsk'e satılacağına yönelik haberlerse Ukrayna ekibi tarafından resmen yalanlandı.

Zorya'nın yöneticilerinden Stanislav Oganov, konuyla ilgili olarak Meta Ratings adlı internet sitesine verdiği röportajda şunları kaydetti:

"Dürüst olmak gerekirse bu iddiaları ilk kez duyuyorum. Allahyar Sayyadmanesh'in Fenerbahçe'den satın alınması ihtimalini henüz kendi aramızda bile konuşmadık. Zira onunla bir yıl daha kiralık sözleşmemiz var. Dolayısıyla acele etmemizi gerektiren bir durum yok ve sakin davranıyoruz. Aynı şekilde Shakhtar Donetsk'in oyuncuya ilgisi hakkında da söyleyebileceğim bir şey yok.

Allahyar'ı ilerleyen süreçte Fenerbahçe'den alacak mıyız? Bunu göreceğiz. Futbolda durumlar bugünden yarına değişebiliyor. Şu ana dek bu konu gündemimize bile gelmedi. Onun oyunundan memnun olduğumuzu saklamayacağım. Nitekim Allahyar da teknik heyetin kendisine duyduğu güveninin tadını çıkarıyor. Taraftarlarımız da bu durumdan mutlu. Ancak oyuncunun geleceği hakkında konuşmak için çok erken."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya