SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Atiba: İyi ki buraya gelmişim

FUTBOL | 28.07.2020 18:46

Beşiktaş’ın tecrübeli futbolcusu Atiba Hutchinson, kulüp dergisinin Ağustos ayı sayısına Beşiktaş ve kariyeri hakkında açıklamalarda bulundu

Atiba: İyi ki buraya gelmişim

Beşiktaş’ın efsaneler listesine şimdiden adını yazdıran deneyimli futbolcu Atiba Hutchinson, kulüp dergisinin Ağustos ayı sayısına Beşiktaş ve kariyeri hakkında açıklamalarda bulundu.

Siyah beyazlı formayla çok iyi seneleri geride bıraktığını belirten Kanadalı futbolcu, “Her geçen yıl daha iyiye gittiğimi hissediyorum. İyi ki buraya gelmişim ve gelişmeye devam etmişim'' diye konuştu.

Geride kalan sezonu değerlendiren 37 yaşındaki futbolcu, “Bu sezon 6 numaradan çok, 8 numara pozisyonunda oynadım. Attığım gollerin çoğunun duran toplardan gelmesine rağmen, daha hücumcu bir pozisyonda görev alıyorum. Bu nedenle biraz daha fazla asist yaptım ve daha çok gol attım. Bu sezon daha serbest bir rol üstlendim" ifadelerini kullandı.

“İYİ Kİ BURAYA GELMİŞİM”

Kariyeri açısından Beşiktaş’ın kendisi için büyük bir adım olduğunu ve bu formayla birçok tecrübe kazandığını söyleyen deneyimli futbolcu, “Beşiktaş'a 30 yaşımda geldim ve o günden itibaren de gelişmeye devam ettim. Oyunumu geliştirmeyi ve tecrübe kazanmayı sürdürdüm. Avrupa'da, hem Şampiyonlar Ligi'nde hem de Avrupa Ligi'nde oynayarak edindiğim tecrübe, daha çok şey öğrenmemi ve daha iyi bir oyuncu olmamı sağladı. Burada çok iyi zamanlar geçirdim ve her geçen yıl daha iyiye gittiğimi hissediyorum. İyi ki buraya gelmişim ve gelişmeye devam etmişim. O yüzden kariyerimde Beşiktaş çok büyük bir adım oldu" diye konuştu.

“ÇOCUKLARIM KULÜBÜ ÇOK SEVİYOR”

Beşiktaş’a geldiği günden beri eşi ve özellikle oğlu Noah’ın Beşiktaş camiası ile kurduğu ilişkiden dolayı çok mutlu olduğuna değinen Atiba, "Ailemin Beşiktaş'la gerçekten de çok özel bir ilişkisi var. Çocuklarım kulübü çok seviyor. Evet, evde futboldan ziyadesiyle bahsediyoruz. Hem izlemeyi hem de oynamayı çok seviyorlar. O yüzden de bir sürü soru soruyorlar. Benim edindiğim tecrübeleri soruyorlar. Gerçekten de çok küçük olmalarına rağmen oyuna duydukları tutku büyük. Bu da iyi bir şey" dedi.

Sözlerine, Beşiktaş taraftarının vermiş olduğu desteği de ekleyen Atiba, "Hepimiz, takıma ve kulübe verdikleri desteği, bunu hep sürdürmelerini, hep bizim arkamızda olmalarını takdir ediyoruz. Onlar olmasa ortada bir takım ya da kulüp olmaz. Her zaman yaptıklarını yapmaya devam etsinler ve arkamızda durmayı sürdürsünler. Çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya