SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Belhanda, Galatasaray'ın başına dert oldu!

FUTBOL | 11.09.2020 14:56

Galatasaray'da Belhanda krizi yaşanıyor. Ne indirime ne de takımdan ayrılmaya yanaşan Faslı oyuncu, yönetimin başını ağrıtmaya devam ediyor.

Belhanda, Galatasaray'ın başına dert oldu!

Transferde suskun olan Galatasaray’da perde arkasındaki gerçek yavaş yavaş ortaya çıkıyor. UEFA ile imzalanan Finansal Fair Play anlaşması gereği sattığı kadar oyuncu alan sarı-kırmızılılarda Younes Belhanda ve Ryan Babel’e takım bulunamadı. Bu nedenle anlaştığı isimleri de elinden kaçıran Cimbom, bu duruma acilen çözüm arıyor.

“İndirime yanaşmıyor”

Fanatik’in haberine göre; Faslı yıldız ile görüşmeler gerçekleştiren Galatasaraylı yetkililer, aradığı anlaşma zeminini bulabilmiş değil. 3.3 milyon Euro maaş alan Belhanda, indirim yapmaya da yanaşmıyor. Maaşından 800 bin Euro indirim yapılması istenen Faslı oyuncu, bu teklife olumsuz yanıt verdi.

Hem gitmeye hem de indirim yapmaya niyeti olmayan Younes Belhanda, Galatasaray Yönetimi’nin başını ağrıtmaya devam ediyor. İstanbul’da mutlu olduğunu söyleyen 30 yaşındaki orta saha, takımdan ayrılmak istemiyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya