SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

‘Beşiktaş Başkanlığı idare edilecek bir makam değil!’

FUTBOL | 18.10.2019 23:25

‘Beşiktaş Başkanlığı idare edilecek bir makam değil!’

20 Ekim Pazar günü gerçekleşecek olan Beşiktaş başkanlığı seçiminde aday olan Ahmet Nur Çebi, takımı için tüm imkanlarını kullandığını belirtti.

‘GEÇMİŞTEKİ FEDAKARLIKLARI YİNE YAPACAĞIZ’

Güçlü Beşiktaş için güçlü başkan sloganını kullanarak yola çıkan Çebi, kendisinin çalıştığı dönemde olduğu gibi Beşiktaş’ın yine zor günlerden geçtiğini söyledi. Geçmişte yaptığı fedakarlıkları yine yapacağını söyleyen başkan adayı, Beşiktaş’ın geleceğine yönelik sağlıklı çözümler ürettiklerini aktardı. Kısa, orta ve uzun vadeli projeleri hazırladıklarını ve kısa vade de sorunların çok net bir şekilde tespit edildiğini ve bu süreçte ihtiyaç duyulan her türlü desteğin sağlanacağını ifade etti.

ÇEBİ: GEREKTİĞİ ZAMAN MADDİ ANLAMDA GEREKENİ YAPARIZ

Sahip olduğu maddi güçten bahsetmeyi sevmediğini ama herkesin bu konuda gereğini ekibiyle beraber fazlasıyla yapacağını belirten Çebi, bunun herkes tarafından bilinmesini istedi.

‘BEŞİKTAŞ’I HAYATIMIN İLK SIRASINA ALDIM’

Adaylık kararıyla beraber Beşiktaş’ı hayatında 1.sıraya alan Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş başkanlığının tam zamanlı mesai gerektirdiğini ve hem yönetimin hem de başkanın varını yoğunu Beşiktaş için sergileyeceği bir görev olduğunu vurguladı. Beşiktaş’ın herhangi bir grup ve oluşumda başkanlık veya aktif görev alınarak idare edilebilecek bir makam olmadığını dile getiren başkan adayı buna örnek olarak, kendisinin şirketlerindeki yetkilerini aday olduktan sonra kardeşlerine devretmesini gösterdi.

‘PROFESYONELCE HAZIRLANIYORUZ’

Başkanlık çalışmalarını çok titiz bir şekilde ve profesyonelce yürüttüğünü ifade eden Çebi, ilerleyen günlerde kendisini ve ekibini bekleyen sorunların sorun olmayacağını ve bunların ekibini ve kendisini yormayacağını belirtti ve bu süreçten güçlenerek çıkacaklarını da ekledi.

ÇEBİ: BEŞİKTAŞ’I ENDÜSTRİYEL FUTBOLA ENTEGRE EDECEĞİZ’

Yapılacak işlerden konuşan Ahmet Nur Çebi, Orta ve uzun vadeli projelerle ilgili olarak, Beşiktaş’ın kendi kaynakları ile günümüz endüstriyel futboluna entegre edileceğinin altını çizen başkan adayı, bunun için çok kapsamlı projeler üretildiğini aktardı.  Öz kaynak konusunda çalışmalarını gerçekleştirmek için alt yapı tesislerinin düzenlenip çağdaşlaştırılacağının sinyalini veren Çebi, bu yapılan yenileme çalışmasının meyvelerinin gerçekleştirmek istedikleri düzenin yapı taşlarını oturtacağını söyledi.

‘HER TÜRLÜ ZORLUĞA MADDİ İMKANIMIZ VAR’

Maddi anlamda hızlı bir iyileştirme gerçekleştirmek için ihtiyaç duyulan maddi desteği sağlayacaklarının garantisini veren Ahmet Nur Çebi, güvenli bir ortam oluşturup Beşiktaş’ın ticari itibarını da düzeltmek istediklerini dile getirdi ve bunu yapabilecek maddi imkanlarının olduğunu hatırlatarak sözlerini noktaladı.

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya