SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den şampiyonluk açıklaması

FUTBOL | 22.02.2021 10:12

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sabah Gazetesi’ne konuştu. Siyah-beyazlıların bir numarası, şampiyonluk şansları hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den şampiyonluk açıklaması

Sabah Gazetesi’ne konuşan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Şampiyonluk şanslarından, yabancı hakeme kadar birçok konuda açıklamalarda bulunan Çebi’nin öne çıkan sözleri şu şekilde:

“Beşiktaş şampiyon olsun diye uğraşıyorum ve olacağına da inanıyorum. İçinde bulunduğumuz şartlara göre sportif başarımız oldukça iyi. Ligdeki Anadolu takımlarını da çok önemsiyorum. TFF'nin lisans yönetmenliği sayesinde büyük takımları kontrol altına aldılar. Dört büyüklere transfer konusunda limit koydukları için Anadolu takımları ile aramızdaki uçurum da kapandı.

Geçmişte çok gereksiz transferler yapıldı popülizm uğruna. Kulüpler bunun ceremesini de şimdi çekiyor. Böyle popülist transferler aşırı borçlanmaya da yol açtı. Beşiktaş'ta iki sene önce öyle gereksiz transferler yapılmış ki, boşuna para ödediğimiz futbolcular var. Şov yapılsın diye transfer edilen isimlere milyon Euro'lar ödeniyor. Popülizm zaten Türk futbolunu bu hale getirdi.

Yurt dışından yabancı futbolcu nasıl transfer ediyorsak, hakemler de transfer edilmeli. Özellikle derbi maçları için yapılmalı. Ben TFF başkanını hiç aramadım, aramam da. Gerçekten sorun varsa hakemleri eleştiririm. Yoksa sırf eleştirmek için yapmam. Siyasetin futbol üzerinde etkisi yok, buna da hiç şahit olmadım. Siyasetçiler bir takımı tutabilirler ama hepsi Türkiye'nin takımı. Herkese eşit mesafede duruyor devletimiz. Herkese aynı şekilde destek olmaya çalışıyor.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya