SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş, Dorukhan Toköz planı ile yola devam edecek

FUTBOL | 14.05.2020 10:21

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yöneticilerle bir araya gelerek; Dorukhan Toköz gibi maliyeti düşük ama takıma katkı sağlayabilecek futbolcuları transfer etme kararı aldı.

Beşiktaş, Dorukhan Toköz planı ile yola devam edecek

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, geçtiğimiz günlerde futbol şubesinden sorumlu yöneticiler Erdal Torunoğulları ve Emre Kocadağ ile bir görüşme gerçekleştirdi. Başkan Çebi, sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan 8 futbolcu nedeniyle; transfer operasyonuyla alakalı yöneticilere bilgiler verdi. Fanatik’te yer alan habere göre; Başkan, yöneticilerle yaptığı toplantısında Dorukhan Toköz planını devreye sokacak.

FUTBOL ŞUBESİNDEN SORUMLU YÖNETİCİLER, HAREKETE GEÇTİ

Futbol şubesinden sorumlu yöneticilerle görüşen Ahmet Nur Çebi, toplantıda “Takıma maliyeti düşük yerli futbolcular almalıyız. Tıpkı Dorukhan Toköz gibi genç, gelecek vadeden ve Avrupa piyasasını hareketlendirecek oyuncular bulmalıyız” dedi. Bu toplantıdan sonra futbol şubesinden sorumlu yöneticiler; kollarını sıvadı.

DORUKHAN KRİZİ BİTTİ

Önceki yönetimle maaş konusunda verilen sözlerin tutulmaması sebebiyle sorun yaşayan Toköz, krizi bitirdi. Mevcut yönetimle birlikte 1.1 milyon Euro’luk yeni sözleşmeye imza atacak olan genç futbolcu, kontratı imzalayacak. Resmi açıklama ligin tamamen sonlanmasıyla birlikte yapılacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya