SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Serdal Adalı'dan Ahmet Nur Çebi'ye çok sert ifadeler!

FUTBOL | 21.01.2020 10:19

Beşiktaş'ın eski ikinci başkanlarından Serdal Adalı, siyah-beyazlı kulüpte yaşanan ekonomik krizlere Beşiktaş Başkanlık makanının çözüm bulması gerektiğini söyledi.

Serdal Adalı'dan Ahmet Nur Çebi'ye çok sert ifadeler!

Sivasspor yenilgisinin ardından Fanatik’e ilginç beyanlarda bulunan Beşiktaş’ın eski ikinci başkanı ve son seçimde başkan adayı olan Serdal Adalı, “Beşiktaş’ta başkanlık makamı, şikayet etme yeri değil. Gidişatın bu şekilde olduğunu biliniyordu. Maddi sıkıntın varsa 15 milyon Euro’yu cepten koyarsın, bankaya yatırıp çözümü de bulursun” ifadelerini kullandı.

Geçmiş yıllarda Beşiktaş’ta ikinci başkanlık yapmış olan Serdal Adalı, 20 Ekim 2019’da yapılan olağanüstü kongrede A. Nur Çebi ile girdiği başkanlık yarışını kaybetmişti. Kara Kartal’ın hafta sonu Vodafone Park’ta oynanan Sivasspor mücadelesinin ardından önemli açıklamalar yaptı.

ADALI: BEŞİKTAŞ MAKANI ÇÖZÜM ÜRETME MAKAMIDIR

Türkiye Futbol Federasyonu’nun açıkladığı harcama limitiyle ilgili yaşananlar hakkında konuşan Adalı, “Beşiktaş’ın başkanlık makamı, şikâyet etme yeri değildir. Çözüm üretme yeridir. Aday olurken herkes bu durumun, gidişatın bu şekilde olduğunu bilerek aday oldu. Maddi sorunlar varsa, 15 milyon Euro’yu cepten koyar, bankaya yatırıp çözümü de üretirsin” dedi.

FATİH AKSOY’U BEN GÖNDERDİM

Sezon başında transfer edilen futbolcular hakkında konuşan iş insanı, “Yapılan transferler hep teknik direktör Abdullah Avcı’nın isteği doğrultusunda gerçekleştirildi. Hocanın izni ve onayı olmayan kimse alınmadı. Hatta Fatih Aksoy için kendisini geliştirmesi açısından Demir Grup Sivasspor’a ben 1.5 yıllığına kiralık gönderdim. Geri dönmesi için de satış opsiyonu koydurmadım” söylemlerinde bulundu.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ: FAİZLER TEKRAR HESAPLANSIN

Beşiktaş’ta yaşanan mali sorunlar nedeniyle büyük bir dar boğazdan geçiyor. Bu süreçte Türkiye Futbol Federasyonu’nun açıkladığı harcama limitlerine de takılan siyah beyazlılar, bu durumun üstesinden gelmek için birtakım çalışmalar gerçekleştiriyor. Özellikle limitlerin yanlış hesaplandığını düşünen Beşiktaş Yönetimi, faizlerin güncel olarak tekrar gözden geçirilmesini savunuyor. Bu duruma Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan da bu konu hakkında siyah beyazlı takıma destek geldi. Ali Koç, dün katıldığı bir programda “Beşiktaş’ın büyük bir itirazı var. Biz de bunu destekliyoruz” ifadelerini kullandı.

TARAFTAR İSYANDA

Sosyal platformlarda, başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetiminin tepkisini yetersiz bulan Beşiktaş taraftarı, yönetimin daha fazla sesinin çıkması gerektiğini ve takımın haklarını sonuna kadar savunulması konusunda hemfikir oldukları gözlemlendi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya