SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş, Volkan Babacan transferini de bedavaya getirdi

FUTBOL | 04.05.2020 10:49

Alanyaspor'dan Fabrice N'Sakala'yı bonservis ödemeden kadrosuna katan Beşiktaş, Volkan Babacan transferini de bedavaya getirdi.

1 Süper Lig, koronavirüs nedeniyle askıya alındı, kulüpler transfer yarışına girdi. Meşin yuvarlak dursa da takımların durmaya niyeti yok... Beşiktaş, gelecek sezon kadroda büyük bir değişime gitmek için takımda adeta bahar temizliğine gitmeye hazırlanıyor.

Süper Lig, koronavirüs nedeniyle askıya alındı, kulüpler transfer yarışına girdi. Meşin yuvarlak dursa da takımların durmaya niyeti yok... Beşiktaş, gelecek sezon kadroda büyük bir değişime gitmek için takımda adeta bahar temizliğine gitmeye hazırlanıyor.

2 Oyuncularla maaş indirimi konusunda görüşmelerini sürdüren siyah-beyazlı yönetim, transferde de boş durmuyor. Loris Karius ile yollarını ayıran Kara Kartal, sözleşmesi biten oyunculardan da kurtulmanın hesaplarını yapıyor. Abdoulay Diaby, Pedro Rebocho, Mohamed Elneny gibi takımda kiralık forma giyen isimlerle yollar ayrılacak.

Oyuncularla maaş indirimi konusunda görüşmelerini sürdüren siyah-beyazlı yönetim, transferde de boş durmuyor. Loris Karius ile yollarını ayıran Kara Kartal, sözleşmesi biten oyunculardan da kurtulmanın hesaplarını yapıyor. Abdoulay Diaby, Pedro Rebocho, Mohamed Elneny gibi takımda kiralık forma giyen isimlerle yollar ayrılacak.

3 Kaptan Atiba Hutchinson ile 1 senelik nikah tazeleyecek olan siyah-beyazlı yönetim, Gökhan Gönül ve Caner Erkin'e de makul bir sözleşme önerecek. Fedakarlık beklenen ikili, yönetimin şartlarını kabul ederse devam edecek yoksa siyah-beyazlı formaya devam edecek.

Kaptan Atiba Hutchinson ile 1 senelik nikah tazeleyecek olan siyah-beyazlı yönetim, Gökhan Gönül ve Caner Erkin'e de makul bir sözleşme önerecek. Fedakarlık beklenen ikili, yönetimin şartlarını kabul ederse devam edecek yoksa siyah-beyazlı formaya devam edecek.

4 Büyük beklentilerle transfer edilen Adem Ljajic, gönderilecekler listesinin en başında yer alan isim... Bu sezon beklentilerin altında kalan aynı zamanda yüksek maaşı, Sırp yıldızla yolların ayrılmasına zemin hazırladı.

Büyük beklentilerle transfer edilen Adem Ljajic, gönderilecekler listesinin en başında yer alan isim... Bu sezon beklentilerin altında kalan aynı zamanda yüksek maaşı, Sırp yıldızla yolların ayrılmasına zemin hazırladı.

5 Ljajic gibi Domagoj Vida da satılacaklar listesinde... İki oyuncuyu da elden çıkarıp kaynak yaratmak isteyen Kara Kartal'da; Jeremain Lens, Douglas ve Enzo Roco'nun da bileti kesildi.

Ljajic gibi Domagoj Vida da satılacaklar listesinde... İki oyuncuyu da elden çıkarıp kaynak yaratmak isteyen Kara Kartal'da; Jeremain Lens, Douglas ve Enzo Roco'nun da bileti kesildi.

6 Gelecek sezona; Caner Erkin ve Pedro Rebocho ile devam etmeyi düşünmeyen siyah beyazlı yönetim, ilk transferini sol beke yaptı. Hem de ezeli rakibine transfer çalımı yaparak.

Gelecek sezona; Caner Erkin ve Pedro Rebocho ile devam etmeyi düşünmeyen siyah beyazlı yönetim, ilk transferini sol beke yaptı. Hem de ezeli rakibine transfer çalımı yaparak.

7 Fenerbahçe'nin de peşinde olduğu Fabrice N'Sakala ile ön protokol imzalayan siyah-beyazlılar, ezeli rakibine transfer çalımı atarak transfer sezonunun startını verdi. Loris Karius'un ardından kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş, bu bölge için de mutlu sona ulaştı.

Fenerbahçe'nin de peşinde olduğu Fabrice N'Sakala ile ön protokol imzalayan siyah-beyazlılar, ezeli rakibine transfer çalımı atarak transfer sezonunun startını verdi. Loris Karius'un ardından kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş, bu bölge için de mutlu sona ulaştı.

8 Devre arasında Başakşehir ile Volkan Babacan'ın transferi konusunda flört halinde olan siyah-beyazlılar, bu kez nihai sonuca vardı. Devre arasında Başakşehir'den koparılamayan deneyimli eldiven, gelecek seneden itibaren Beşiktaş forması giyecek.

Devre arasında Başakşehir ile Volkan Babacan'ın transferi konusunda flört halinde olan siyah-beyazlılar, bu kez nihai sonuca vardı. Devre arasında Başakşehir'den koparılamayan deneyimli eldiven, gelecek seneden itibaren Beşiktaş forması giyecek.

9 Kara Kartal, devre arasında; 31 yaşındaki eldivene bonservis sorununu çöz, öyle masaya oturalım talimatını vermişti... 1 yıl da mukavelesi bulunan Volkan Babacan da Başakşehir'i ikna edip siyah-beyazlı yöneticilere müjdeyi verdi.

Kara Kartal, devre arasında; 31 yaşındaki eldivene bonservis sorununu çöz, öyle masaya oturalım talimatını vermişti... 1 yıl da mukavelesi bulunan Volkan Babacan da Başakşehir'i ikna edip siyah-beyazlı yöneticilere müjdeyi verdi.

10 Gelecek sezondan itibaren Beşiktaş formasını giyecek olan deneyimli eldivenin sözleşme detayları da ortaya çıktı. Sabah Gazetesi'nin iddiasına göre siyah-beyazlılar, Volkan Babacan ile 2+1 yıllık sözleşme imzalayacak. Deneyimli eldivenin bu süre zarfında Kara Kartal'dan yıllık 650 bin Euro kazanacağı da öne sürüldü.

Gelecek sezondan itibaren Beşiktaş formasını giyecek olan deneyimli eldivenin sözleşme detayları da ortaya çıktı. Sabah Gazetesi'nin iddiasına göre siyah-beyazlılar, Volkan Babacan ile 2+1 yıllık sözleşme imzalayacak. Deneyimli eldivenin bu süre zarfında Kara Kartal'dan yıllık 650 bin Euro kazanacağı da öne sürüldü.

11 Futbola Fenerbahçe alyapısında başlayan Volkan Babacan, 2006-07 sezonunda İstanbulspor'a kiralandı. 2007'de Çubuklu'ya dönen başarılı eldiven 2010'da Kayseri'ye, 2011'de de Manisa'ya kiralandı.

Futbola Fenerbahçe alyapısında başlayan Volkan Babacan, 2006-07 sezonunda İstanbulspor'a kiralandı. 2007'de Çubuklu'ya dönen başarılı eldiven 2010'da Kayseri'ye, 2011'de de Manisa'ya kiralandı.

12 2012'de Fenerbahçe kariyerine nokta koyup Manisa'nın oyuncusu olan 31 yaşındaki eldiven 2014'te Başakşehir'e transfer oldu. Başakşehir'de 6. sezonunu tamamlayacak olan Volkan Babacan, gelecek sezondan itibaren siyah-beyazlıların başarısı için ter dökecek.

2012'de Fenerbahçe kariyerine nokta koyup Manisa'nın oyuncusu olan 31 yaşındaki eldiven 2014'te Başakşehir'e transfer oldu. Başakşehir'de 6. sezonunu tamamlayacak olan Volkan Babacan, gelecek sezondan itibaren siyah-beyazlıların başarısı için ter dökecek.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya