SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'a hırsız şoku!

FUTBOL | 20.07.2020 09:46

Beşiktaş'ta cüzdanından sürekli para eksildiğini fark eden Domagoj Vida; bu durumu takım kaptanlarına bildirdi. Odasına 2 gizli kamera yerleştiren Vida, hırsızı tespit etti!

Beşiktaş'a hırsız şoku!

Beşiktaş Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde filmlere konu olacak bir olay yaşandı. Bir süredir cüzdanından para eksildiğini belirten Domagoj Vida, takım arkadaşlarıyla ilginç bir operasyona imza attı. Hırvat oyuncu; Burak Yılmaz, Necip Uysal ve Atiba Hutchinson ile plan yapıp odasına 2 gizli kamera koydu.

Sabah'ın haberine göre cüzdanından sık sık para eksildiğini belirten Vida, bu durumu Burak, Necip ve Atiba’ya aktardı. Aynı duruma maruz kalan oyuncuların şüphesi giderek daha da arttı. Kameralar yerleştirildikten sonra  idman sırasında tekrar parasının eksildiğini gören Hırvat stoper, soluğu kamera kayıtlarının yanında aldı.

Bir kulüp çalışanının hırsızlık yaptığı kamera görüntüleriyle ortaya çıkınca; durum siyah-beyazlı yönetime bildirildi. O çalışanın kulüple ilişiğinin kesileceği ifade edildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya