SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'ta Adem Ljajic operasyonu başlıyor!

FUTBOL | 11.10.2021 12:49

Beşiktaş, sezon başında elden çıkarmak istediği Adem Ljajic'i bu kez kesin gönderiyor. Ljajic, bir takımla anlaşmaz ise sözleşmesi feshedilecek!

Beşiktaş'ta Adem Ljajic operasyonu başlıyor!

Beşiktaş Yönetimi, sezon başında elden çıkarmak istediği Adem Ljajic’i ocak ayında mutlak surette göndermek istiyor. Ljajic, kendisine gelen teklifleri istediği seviyede bulmadığı için reddetmişti. Ocak ayında Sırp oyuncu için yeni bir operasyon hazırlayan siyah-beyazlı yetkililer, bu kez Ljajic’ten kesin olarak kurtulmanın planlarını yapıyor.

Adem Ljajic’in yıllık ücreti bonuslarla birlikte 4.2 milyon Euro’yu buluyor. Kara Kartal, bu maliyeti artık sırtlanmayacak. Eğer Ljajic, devre arasında bir kulübe transfer olmaz ise sözleşmesi feshedilecek. Böylelikle Beşiktaş, 2.1 milyon Euro’yu kasasında tutacak.

Kartal, devre arasının son gününe kadar bir takımla anlaşmadığı takdirde 22 milyon lirayı verip Sırp oyuncuyla vedalaşacak. 2019 yılında transfer edilen ve sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Ljajic bu sezon hiçbir maçta görev almadı. Yönetim, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan oyuncuyu gönderip onun yerine transfer yapmayı planlıyor.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya