SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'ta Samet Aybaba sesleri...

FUTBOL | 04.05.2020 17:49

Beşiktaş'ta profesyonelleşme adına sportif direktörlük arayışları devam ederken, Samet Aybaba isminin ön plana çıktığı öğrenildi.

Beşiktaş'ta Samet Aybaba sesleri...

Corona virüs nedeniyle ekonomik anlamda dibe batan Beşiktaş, transferde çareyi bonservisi elinde olan oyuncularda bulurken, bir yandan da profesyonel yapının sağlanması için adımlar atılıyor.

Bu adımlardan en başında ise sportif direktör koltuğu bulunuyor. Daha önce bu görev için Mircea Lucescu’nun ismi geçse de birtakım anlaşmazlıklar sebebiyle Rumen teknik adam ile anlaşma sağlanamamıştı. Bunun üzerine bir süredir sportif direktör arayışlarını devam ettiren Beşiktaş Yönetimi, Samet Aybaba isminde hemfikir oldu.

Eğer tecrübeli hoca ile anlaşılamaması durumunda ise alternatif olarak Mustafa Denizli ve Mehmet Özdilek isimleri öne sürüldü.

Siyah-beyazlı yönetim, gelecek sportif direktörün, teknik direktör Sergen Yalçın ile iletişimde sorun yaşamamasına önem veriyor. Bu kriterler üzerinden seçim yapacak olan Kara Kartal, kısa süre içinde kararını vermesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya