SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş’ta kaleci operasyonu!

FUTBOL | 07.05.2020 15:29

Loris Karius'la yollarını ayıran Beşiktaş, önümüzdeki sezonda kaleci pozisyonu için tecrübeli eldivenler olan Sinan Bolat ve Volkan Babacan'la görüşmelere devam ediyor.

Beşiktaş’ta kaleci operasyonu!

Beşiktaş’ta transfer rotası yavaş yavaş şekillenmeye devam ediyor. Bir kaleci, bir sağ bek, bir stoper ve bir kanat oyuncusu arayan Beşiktaş’ta ilk hedef kaleci transferi. Loris Karius ile yollarını ayıran ve kaleye transfer yapmak isteyen Beşiktaş Yönetimi, rotasını iki oyuncuya çevirdi.

Bir dönem Galatasaray’da da forma giymiş Milli kaleci Sinan Bolat ile Mayıs ayının başından bu yana görüşmelerini sürdüren Beşiktaşlı yöneticilerin diğer hedefi ise Başakşehirli Milli kaleci Volkan Babacan.

Sinan Bolat ile görüşmelerin olumlu ilerlediği ancak Beşiktaş’ın iç transferdeki sözleşmesi biten oyuncularla anlaşma zemini oluşturup sonradan dış transferde harekete geçeceği öğrenildi.

Volkan Babacan ile 2019 yılının Kasım ayında sözlü mutabakata varıldığı, bu mutabakatta bir yılı opisyonlu olmak üzere iki yıllık sözleşme önerildiği ancak resmiyette bir adım atılmadığı da gelen bilgiler arasında.

Yönetim içerisinde hem Volkan Babacan hem de Sinan Bolat konusunda fikir ayrılıklarının olduğu ve net bir görüş sağlanamadığı da belirtildi.

ASİSTANALİZ ÖZEL / ŞAFAK MALATYA

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya