SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

CAS, Trabzonspor’a ‘2 hafta sonra’ dedi!

FUTBOL | 16.07.2020 14:29

Trabzonspor’un Uluslararası Spor Tahkim Kurulu CAS’la toplantısı bitti. CAS, bordo-mavililer ile ilgili kararını iki hafta sonra açıklayacak.

CAS, Trabzonspor’a ‘2 hafta sonra’ dedi!

Trabzonspor, UEFA’dan 2019 yılı mali tablosunda tutarsızlıklar olduğu gerekçesiyle Avrupa kupalarına katılma konusunda 1 yıl men yedikten sonra; davayı Uluslararası Spor Tahkim Kurulu CAS’a taşımıştı. 1 yıllık men cezasına ilişkin CAS’a yapılan itirazın duruşması, bugün saat 10.30’da çevrim içi olarak telekonferans yoluyla gerçekleştirildi.

CAS’TAN TRABZONSPOR’A TARİH VERİLDİ!

Bordo-mavililerin CAS’la gerçekleştirilen toplantısı biterken; karar tarihi belli oldu. CAS, Trabzonspor’a nihai kararın 2 hafta sonra verileceğine dair yanıt verdi. Süper Lig’de 2. sırada bulunan Trabzonspor’un, CAS’tan gelecek karara göre Şampiyonlar Ligi’ne gidip gitmeyeceği kesin olarak belli olacak.

CEZANIN CAS’TAN DÖNECEĞİNE İNANÇ TAM

Karadeniz Fırtınası’nın yöneticileri, öte yandan men cezasının CAS’tan döneceğine inanıyor. UEFA’dan gelen men kararı sonrasında hummalı bir biçimde dava dosyasını hazırlayan Trabzonspor, Avrupa kupalarına katılabilmek için CAS’tan gelecek nihai karara bekliyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya