SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Marvin Bakalorz'dan ayrılık sinyali!

FUTBOL | 11.02.2021 20:18

Denizlispor'da forma giyen Marvin Bakalorz, Bild gazetesine verdiği röportajda geleceğiyle ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.

Marvin Bakalorz'dan ayrılık sinyali!

Süper Lig'in son sırasında bulunan Denizlispor'da Alman futbolcu Marvin Bakalorz'dan ayrılık sinyali geldi. Ülkesinde yayım yapan Bild gazetesinin sorularını yanıtlayan 31 yaşındaki merkez orta saha, kontratının sona ereceği 2022 yazından evvel Türkiye'den ayrılabileceğini söylerken şu ifadeleri kullandı:

"Almanya'yı, özellikle de Hannover'i elbette özlüyorum. Orada yetiştim ve pek çok arkadaşım var. Yeniden ülkemde oynadığımı hayal edebiliyorum. Bizde futbol çok daha profesyonel ama saygısızlık yok. Denizlispor'da kontratımı tamamlayıp tamamlamayacağımı bilmiyorum. Her ihtimale açığım. Şu anda güzel bir sezon geçirmeye çalışıyorum. Daha sonra kendimi rahat hissettiğim Almanya'ya dönerek geleceğimle ilgili karar vereceğim.

Kendimi Hannover'de daima iyi hissettim. Futboldan sonrası için bile oraya dönmeyi düşünüyorum. Artık belli bir yaşa geldim ve emeklilikten sonrası hakkında da kafa yormaya başladım. Antrenörlüğün bana uyup uymayacağını bilmiyorum. Ancak bir noktada bir kulübün yönetimine girmeyi hayal edebiliyorum.

Hannover 96 ile hâlâ temas hâlindeyiz. Kulüpteki herkesle görüşüyorum. Son olarak teknik direktör Kenan Koçak ile konuştum. Kendisiyle iyi ayrıldık. Takımdan ayrılırken ona yeni bir şeyler yapmamın zamanının geldiğini söylemiştim."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya