SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre Belözoğlu Balotelli’yi veto etti

FUTBOL | 11.06.2020 10:20

Fenerbahçe'nin kaptanı Emre Belözoğlu, takımın son durumuyla alakalı açıklamalarda bulunurken; Mario Balotelli iddialarına da yanıt verdi.

Emre Belözoğlu Balotelli’yi veto etti

Fenerbahçe Kaptanı Emre Belözoğlu, koronavirüs arasından sonra başlayacak olan Süper Lig için açıklamalarda bulundu. Fanatik’e özel röportaj veren 39 yaşındaki tecrübeli oyuncu, Balotelli konusuna ve takımın son durumuyla alakalı yorumlar yaptı.

Hazırlık dönemini çok değerlendirdiklerini ifade eden kaptan, “Çok değerli teknik heyetle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Volkan Demirel, Zeki Murat Göle ve Fatih Yıldız’lı ekibe son olarak Mehmet Aurelio ve Tahir Karapınar da dahil oldu.

Bu takımda yer alan tecrübeli bir isim olarak teknik heyet ve futbolcular arasında köprü görevi görmeye çalışıyorum. Yöneticiler bizi takipte, iletişim halindeyiz. Samandıra ve Kadıköy arasında geçiyor tüm günüm. Bu camiaya elimden ne geliyorsa katkı sağlayacağıma dair söz verdim, arkasındayım. Bu camia beni istiyorsa ben her zaman buradayım.” dedi.

Mario Balotelli’nin menajerler aracılığıyla 3 yıllığına 3 milyon Euro’ya önerilme iddialarına yönelik yanıt veren tecrübeli futbolcu, “Asla olmaz” diyerek transferi veto etti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya