SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Emre: Bu da bize ders olsun!

FUTBOL | 03.11.2019 23:37

Emre: Bu da bize ders olsun!

Zirve hesapları için gidilen Kayseri deplasmanından eli boş dönen Fenerbahçe'de kaptan Emre Belözoğlu, mağlubiyetten ötürü çok üzgün olduklarını söyledi.

Böylesi maçlarda; skoru erken bulmaları gerektiğini belirten deneyimli oyuncu, "Avantajlı olacak bir haftayı 3 puanla kapatamadık. Üzgünüz. Mücadeleye iyi başladık.

"POZİSYONA GİRDİN Mİ ATACAKSIN"

İlk devre itibariyle soyunma odasına farklı bir skorla girebilirdik. Bu tarz maçlarda pozisyona girdiniz mi, atacaksınız. Yoksa bu, şehir takımlarına her dakika daha fazla özgüven verecektir.

Oyunumuzu bugün skora yansıtamadık. Soyunma odasına 1-0, 2-0 önde gidebilirdik. O zamanda başka bir senaryo konuşulabilirdi. İkinci 45 dakika oyunu forse etmeye çalıştık.

Kayserispor da kapanıp, geçiş oyunu ile skor üretmeye çalıştılar. Yapacak çok fazla bir şey yok. Yolumuza devam edeceğiz. Ligin henüz başları diyebiliriz, puanlar birbirine yakın.

"AVANTAJLI BİR HAFTA OLABİLİRDİ"

Bizim için avantajlı bir hafta olabilirdi. Bunu değerlendiremedik. Telafi edeceğimiz haftalar var diye düşünüyorum. Bu tarz maçları erken koparmak lazım.

Bu bizim için ilerleyen haftalar için ders alacaktır. Pozisyonlara girdik, değerlendiremedik. Bu karşılaşmanın özeti sanki bu oldu.

Herkes üzgün, en başta biz oyuncular üzgünüz. Telafi edecek zamanımız var. Ancak bunu sahaya yansıtacak irade koymak gerek. İnşallah bundan sonraki haftalarda yaparız" dedi.

RODRIGUEZ: HATA YAPMAMALIYIZ

Karşılaşmanın ardından konuşan Garry Rodriguez de; "Kötü bir sonuç... Yaptığımız hatalar da vardı. Yanlışlarımızdan dersler çıkarıp daha iyi şekilde dönmek istiyoruz.

Hem bireysel hem de takım adına kaçan birçok pozisyon vardı. Sonraki müdabakalarda daha iyi çalışıp, hata yapmadan, bulduğumuz pozisyonları da değerlendirip daha iyi sonuçlar almamız gerekiyor" şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya