SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Falcao Galatasaray'ı şampiyon yapacak!"

FUTBOL | 19.11.2019 20:38

"Falcao Galatasaray'ı şampiyon yapacak!"

Neslihan Ablay'ın sunumunda Asist Analiz TV'de yayınlanan "İkili Mücadele" programında bugün, Evren Turhan ve Emre Bol çarpıcı açıklamalar yaptı. Eski Galatasaraylı futbolcu Evren Turhan, sarı kırmızılı takımla ilgili önemli iddialarda bulunurken; spor yazarı ve yorumcusu Emre Bol ise Fenerbahçe cephesine dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

"BURAYA YAZIYORUM! FALCAO GALATASARAY'I ŞAMPİYON YAPACAK!"

Eski futbolcu ve spor yorumcusu Evren Turhan, Galatasaray'da Falcao hakkında iddialı bir açıklamada bulundu. Kolombiyalı yıldızın ligin 2. yarısında çıkışa geçeceğini söyleyen Turhan, "Bence Falcao ligin 2. yarısında gerçek performansını gösterecek. Buraya yazıyorum. Falcao, Galatasaray'ı şampiyon yapacak!" dedi. Galatasaray'ın eski futbolcusu, Radamel Falcao'nun asıl performansını ligin 2. yarıda göstereceğine iddia etti.

Evren Turhan izleyicilerden gelen kulüpteki yaşanan sakatlıklarla ilgili soruyla ilgili olarak, "Yaşanan sakatlıkları şanssızlığa bağlıyorum. Çünkü fazla adale sakatlığı yok. Artık sosyal medyaya bakmaya korkuyorum. Her gün yeni bir sakatlık haberi geliyor." ifadelerini kullandı. 

Galatasaray'ın eski futbolcusu, Emre Mor'un daha iyi performans göstermesi gerektiğinin de altını çizerek, "Emre Mor yeteneklerinin herkes farkında ancak artık bir şeyler göstermesi gerekiyor. Taraftar ondan daha fazlasını bekliyor." şeklinde konuştu.

"GALATASARAY'IN İÇ SAHA YENİLMEZLİK SERİSİ BU HAFTA BİTER!"

Spor yazarı ve yorumcusu Emre Bol, Galatasaray'ın yaşanan sakatlıklardan sonra bu hafta Başakşehir karşısında kazanmasının zor olduğunu belirterek, "Muslera Galatasaray'daki eksiklerden en önemlisi. Muslera olmazsa Galatasaray'ın işi çok zor. Eğer bir hakem hatası olmazsa Galatasaray'ın iç sahadaki yenilmezlik serisi bu hafta biter!" değerlendirmesinde bulundu.

Emre Bol, geçtiğimiz günlerde Emre Belözoğlu ile konuşma şansı bulduğunu söyledi ve tecrübeli oyuncu ile konuştuklarını yayında anlattı. Bol, Emre Belözoğlu'nun genç futbolcular için çok önemli bir örnek olduğunu söylerek, "Emre Belözoğlu ile geçen gün konuştum. Saat 22.30'da yatıyormuş. Genç futbolculara böyle örnek olunur. Kendine çok iyi bakıyor." ifadelerini kullandı. 

Asist Analiz yorumcusu Emre Bol, Ersun Yanal'ın ilk yarının kalan haftalarda galibiyet serisi yakalaması gerektiğini de belirterek, "Ersun hoca Antalya ve Kayseri maçlarında büyük fırsat tepti. Yanal'ın Antalya ve Kayseri maçlarını affettirmek için kalan 6 haftada seri yapması lazım." şeklinde görüş belirtti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya