SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fatih Terim: Kural nereye kadar, kırığa kadar mı?

FUTBOL | 15.06.2020 00:09

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Çaykur Rizespor deplasmanında 2-0 kaybettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim: Kural nereye kadar, kırığa kadar mı?

Çaykur Rizespor deplasmanında ağır yara alan Galatasaray cephesi, maç sonunda yayın kuruluşa acıkmalarda bulundu.

Fatih Terim: "Kural nereye kadar, kırığa kadar mı?"

Karşılaşmayı değerlendiren Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, “Maalesef, Emre Akbaba gibi aşağı yukarı aynı yerden kaval kemiğinden Muslera'nın da kırığı var. Andone'nin de bağlar koptu. Sezonu kapadılar. Muslera bizim için Andone ile beraber çok önemli kayıp.

Bu yeni kuralın en ağır darbesini yiyen kişilerden biri de Muslera. Kural devam diyor kabul ediyorum. 1-2 metre futbolcu ilerideyse artık çalacaksın düdüğü, çekeceksin bayrağı. Başka yerde çaldığın gibi. Kural devam diyor nereye kadar, kırığa kadar mı? Rizespor'u tebrik ederim. Penaltı var mı yok mu artık onu otoriteler değerlendirecektir. Biz de çünkü aşağı yukarı bayağı bir kalın dosya... İyi oynamadık, Rize daha çok savaştı. Bazı şeyleri değiştirmez tabii bu. Verilen verilmeyen olan olmayan. Çok üzgünüz, yaşanması istemediğimiz günlerden bir tanesiydi. Donk cezalıydı, Adem de gitti. 4 tane oyuncu eksilttik burada. Hiçbir zaman pes etmeyeceğiz, devam edeceğiz. Bugün burada çok iyi oynayan bir Galatasaray hocası olarak konuşmak isterdim...

Gerçekleri söylememiz gerektiğini söylemek lazım. Hoşuma gitmediğimi söyleyebilirim. Pandemiden sonraki kısımda zihnen ve bedenen de kötüye gitmişiz. Kalan maçlarımızda pes etmeyeceğiz. Rizespor'u tekrar tebrik ederim” ifadelerini kullandı.

Mariano: "Etkilendik"

Karşılaşmanın ardından konuşan Mariano, “Mutlaka Muslera'nın ve Andone'nin sakatlığı moralman bizi etkiledi. Umarım bir şeyleri yoktur. Önemli bir kayıp oldu bizim için bu maç. 7 maç daha var, umarım mutlu sona ulaşırız” dedi.

Saracchi: "Uydurulmuş penaltı"

Maç sonu karşılaşmayı değerlendiren Galatasaray’n sol beki Marcelo Saracchi, "İstemediğimiz bir maç oldu. Dürüst olmak gerekirse iyi oynamadık. Hak edilmeyen uydurulan bir penaltı var. Sakatlıklarımız var, Muslera ve Andone bizi etkiledi. Hiç istemediğimiz bir gün oldu. Maçın dönüm noktası, haksız bir şekilde verilen penaltıydı” söylemlerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya