SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'de altyapı için sürpriz isim!

FUTBOL | 02.05.2020 19:32

Fenerbahçe'de teknik direktör arayışları sürerken, bir yandan da altyapıya emanet edebilecek bir hoca aranıyor. Sarı-lacivertlilerde gündeme son olarak Mustafa Alper Avcı geldi.

Fenerbahçe'de altyapı için sürpriz isim!

Fenerbahçe’de yönetim bir yandan teknik direktör arayışlarına hız verirken bir yandan da altyapıyı emanet edeceği hoca arayışlarını sürdürüyor.

Sarı-lacivertlilerde başkan Ali Koç, daha önceden Altay’da teknik direktörlük görevinde bulunan Yalçın Koşukavak bir görüşme gerçekleştirmişti. Koşukavak ise bu teklife teşekkür etmiş ve ‘Sezon ortasında görevi bırakmaya sıcak bakmıyorum. Sezon sonunda tekrar görüşelim’ yanıtını vermişti. Bu görüşmelerin ardından sarı-lacivertli ekipte altyapı görevi için gündeme sürpriz bir isim daha geldi…

FENERBAHÇE’DE MUSTAFA ALPER AVCI İSMİ GÜNDEMDE

Ajansspor’da yer alan habere göre; sarı-lacivertli yönetim, altyapı görevi için Hekimoğlu Trabzon’u çalıştıran Mustafa Alper Avcı ismini gündemine aldı. Fenerbahçeli yetkililer, pro lisansa da sahip olan Avcı’yı altyapı görevi için listenin başına aldı.

Sarı-lacivertliler daha önceden altyapı görevi için Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu ve Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak’la bir görüşme gerçekleştirmişti ancak bir sonuç alınamamıştı. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya