SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe’den Gökhan Gönül ve Caner Erkin’e teklif!

FUTBOL | 02.05.2020 17:40

AsistAnaliz Muhabiri Kartal Yiğit; Beşiktaş yönetiminden bir isimle konuşarak, Caner Erkin ve Gökhan Gönül'ün son durumları hakkında önemli bilgiler aldı.

Fenerbahçe’den Gökhan Gönül ve Caner Erkin’e teklif!

Acar muhabirimiz Kartal Yiğit, Beşiktaş gündemini sarsacak haberlerini AsistAnaliz takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor…

Beşiktaş’ın sezon sonunda sözleşmeleri bitecek olan Gökhan Gönül ve Caner Erkin’in siyah-beyazlı takımdaki durumu belli oldu. Kartal Yiğit, Beşiktaş yönetiminden bir isme ulaşarak 2 oyuncunun son durumları hakkında önemli bilgiler aldı.

“GÖKHAN VE CANER’E FENERBAHÇE İLGİSİNİ BİZ DE DUYDUK”

Adı Fenerbahçe’yle gündemde olan Gökhan Gönül ve Caner Erkin’in sözleşme durumu hakkında Kartal Yiğit’e konuşan siyah-beyazlı yönetimden bir isim, “Gökhan Gönül ve Caner Erkin’e Fenerbahçe tarafından bir ilgi olduğunu biz de duyduk. Hatta Fenerbahçe’nin Euro karşılığında oyunculara iyi bir ücret sunduklarını da duyduk. Karar oyuncuların… Başkanımız bu konuda kararlı. Önümüzdeki günlerde iki oyuncuya da teklifimizi yapacağız. Kabul ederlerse, kalırlar. Yoksa istedikleri yere gitmekte serbestler.” ifadelerini kullandı.           

ASİST ANALİZ / KARTAL YİĞİT / ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya