SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçe'den kongre üyeliği için kampanya

FUTBOL | 03.10.2019 16:32

Fenerbahçe'den kongre üyeliği için kampanya

Fenerbahçe'de temsilci üyelerin kongre üyesi olabilmesinin önüne açan kampanya 1 Ekim tarihi itibariyle hayata geçti. Kulübün başlattığı ve 31 Aralık 2019'da sona erecek kampanya ile temsilci üyeler, geçiş ücreti olan 8 bin TL’yi vade farksız 12 taksitli kredi ile ödeyerek kongre üyesi olabilecek.

 

Kulüple anlaşmalı bankalar olan Yapı Kredi ya da Ziraat Bankası şubeleri üzerinden 12 ay vadeli Fenerbahçe Üyelik Kredisini kullanıp hiçbir vade farkı ödemeden geçişlerini tamamlayabilecek olan üyeler kulübü ilgilendiren her konuda görüş ve söz sahibi olabilecekler.

Fenerbahçe Genel Sekreteri Sevil Zeynep Becan bu kampanyayı hayata geçirmeyi uzun süredir planladıklarını belirtirken üyelerin yoğun ilgi gösterdiğini söyledi. Becan bu uygulamanın hayata geçirilmesinden önce vade farksız olması için titizce ve uzun süre çalıştıklarını ifade ederken Üye İlişkileri Departmanı ile başkan Ali Koç'a özel olarak teşekkür etti.

Fenerbahçe Genel Sekreteri kulüpte üye ilişkileri departmanın telefonlarının kilitlendiğine vurgu yaparken yanıt verilemeyen herkese geri dönüş yapıldığını açıkladı.

Zeynep Becan son olarak temsilci üyelere  Fenerbahçe’nin kararlarına katılımcı olmalarını, bu fırsattan yararlanmaları çağrısında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya