SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç, TFF'yi ziyaret etti

FUTBOL - SÜPER LİG | 16.09.2019 16:28

Ali Koç, TFF'yi ziyaret etti

Fenerbahçe, Türkiye Futbol Fedrasyonuna çıkarma yaptı... Sarı-lacivertli kulüp, TFF Başkanı Nihat Özdemir'i makamında ziyaret etti...

TFF'nin Riva'daki merkezine çıkarma yapan Fenerbahçe Yönetimi, Nihat Özdemir ve yönetim kuruluna yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulundu.

Nezaket ziyaretinde; sarı-lacivertliler adına Başkan Ali Koç, Erol Bilecik, Şaban Erdikler, Tankut Turnaoğlu, Fethi Pekin, Sertaç Komşuoğlu, Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan, Alper Pirşen ve Metin Sipahioğlu'nda oluşan yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

TFF binasını gezen Ali Koç ve sarı-lacivertli yöneticiler, eski futbolcuların görsellerinden oluşan bölümü inceledi. Ziyarette öğle yemeği de yenildi.

Nihat Özdemir, sarı-lacivertlilerin 1 numarasına Ali Koç ve yönetim kurulu üyelerine isimlerinin yazılı olduğu A Milli Takım forması hediye etti.

TFF Başkanı Nihat Özdemir'in bu jestine, Ali Koç ise 'En Fazla Şampiyon Olan Takım Fenerbahçe' yazılı bir dergi kupürünün çerçeveletilmiş halini takdim etti.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya