SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçeli Adil Rami’den transfer açıklaması!

FUTBOL | 26.01.2020 17:04

Fransız medyasına konuşan Adil Rami çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçeli Adil Rami’den transfer açıklaması!

Bu sezon başında Fransa League 1 ekibi Marsilya’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Adil Rami, Fransız medyasına açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’ye sezon başında bedelsiz olarak transfer olan Adil Rami, kariyerine dair açıklamalar yaptı. Fransız futbolcu Rami, "Marsilya’dan kovulunca adeta şok oldum. Kulüpteki 3.sezonum için hazırdım, motivasyonum aşırı yüksekti. Başkan beni hiç dinlemeden gönderdi. Fransa’da bir gelecek düşünüyordum, sonuçta çocuklarım orada. Başkanın yüzünden dengelerim alt üst oldu ama alıştım artık. Bazı şeyleri kabullendim. Orada yaşadığım bu tarz olaylara rağmen hala pozitif düşünüyorum. Kendime bir sınır koymadım, düşündüğüm bazı şeyler var bunları yapacağım. Eklemek gerekirse karmaya da inancım var, bu devran elbet dönecek." dedi.

"ERSUN YANAL'A SAYGI DUYUYORUM AMA ONA KATILMAM MÜMKÜN DEĞİL"

Fenerbahçeli Adil Rami, "2019’u artık unuttum, kötü insanları ve kötü olayları artık hatırlamak istemiyorum. Çok büyük bir kulübe geldim. Dünyanın en iyi atmosferlerinden biri var burada. 2019’un intikamını almak istiyorum ama sadece 5 maça çıkabildim. Yaşadığım şeyler çok kolay şeyler değil ama kabullendim artık bu durumu. Şansıma güveniyorum ve çalışmaya devam ediyorum. İllaki bir dönüm noktası olacak. Hocamın beni oynatmamasına katılmıyorum. Ama beni bir gün oynatacağına güveniyorum.” ifadelerini kullandı.

"FRANSA'YA İNTİKAM İÇİN DÖNEBİLİRİM NEDEN OLMASIN?"

2018 FIFA Dünya Kupası’nda Fransa’yla kupayı kazanan Adil Rami, Fenerbahçe’de beğenilmeme sorusuna yanıt olarak, "Son dakika transferiydim. Geç katıldım yani takıma. O aralar takım iyi gidiyordu ama benim fiziksel birtakım problemlerim vardı. Çıktığım ilk maçtan beridir bazı şeyleri kaçırıyordum. Hayatımda ilk kez ilk 11 başladığım bir maçın ikinci devresinde oyundan alındım. Daha sonra yaşananları biliyorsunuz zaten... Bir daha söyleyeyim, Ersun Yanal’ın verdiği kararlara saygım var. Bana henüz hazır olmadığı söyledi. Ben zaten bu durumu kabul etmiştim ama artık üst üste maçlara çıkmak istiyorum." dedi.

"ÜLKEMDEN BİR ÇOK TEKLİF ALDIM..."

Adil Rami sözlerinin devamında, "Kariyerim hala devam ediyor. Her anlamda hazırım, fiziğim müsait. Yaşım 34 olabilir, bu yaşta hala oynadığım için biraz şanslı hissediyorum. Form durumum iyi gidiyor. Daha çok oynamak istiyorum. Fenerbahçe’ye daha fazla şey katacağımı düşünüyorum." dedi. Teklif aldın mı sorusuna ise tekliflerin geldiğini duyuran Rami, "Ülkemden birçok teklif aldım. Belki intikam için ülkeme geri dönebilirim neden olmasın? Fransa’da , ‘Bakın ben hala buradayım!’ demek isterdim. İmkansız olan bir şey değil. Kariyerime devam etmek istiyorum, hedefim EURO 2020. Fransa 2. Liginde oynama gibi bir hedefim yok. Ben bir savunma lideriyim. Gelen eleştirileri kabul ediyorum ve onlara şöyle demek istiyorum, yanılacaksınız…” açıklamalarında bulundu. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya