SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fenerbahçeli Cem Yılmaz’dan Beşiktaş’ın kampanyasına destek

FUTBOL | 12.06.2020 19:12

Beşiktaş’ın bugün başlattığı ‘Bırakmam Seni’ adlı kampanyaya ünlü Fenerbahçeli komedyen Cem Yılmaz’dan da destek geldi.

Fenerbahçeli Cem Yılmaz’dan Beşiktaş’ın kampanyasına destek

Beşiktaş Kulübü, bugün başkan Ahmet Nur Çebi’nin tanıtımıyla beraber ‘Bırakmam Seni’ adlı bağış kampanyası başlatmıştı. Maddi anlamda zor günler geçiren siyah-beyazlılarda başkan Çebi, taraftarlardan SMS yoluyla kampanyaya katılmasını talep etmişti.

ÜNLÜ FENERBAHÇELİLER’DEN DESTEK GELDİ

Kampanyanın başlamasıyla beraber siyah-beyazlı taraftarlardan yardım mesajları yağarken; maddi anlamda zor günler geçiren Kara Kartal’a sürpriz isimlerden destek geldi. Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Tuncay Şanlı ve Fenerbahçeli ünlü komedyen Cem Yılmaz, siyah-beyazlıların başlattığı kampanyaya destek verdiklerini açıkladı.

Konuyla alakalı olarak ünlü komedyen, “Sevgili Beşiktaşlılar ben bir Fenerbahçeli olarak vazifemi yaptım. Beşiktaş candır.” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’nin efsanevi futbolcularından Tuncay Şanlı da kampanyaya destek vererek; “Beşiktaş olmazsa Fenerbahçe de olmaz... Zor durumda kardeşliğimiz ve dostluğumuzdur önemli olan..." yorumunu yaptı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya