SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray ve Beşiktaş'ın Muharemovic teklifi doğrulandı!

FUTBOL | 11.06.2021 12:50

Tarık Muharemovic'in babası Rasim, Galatasaray ve Beşiktaş'ın kendilerine transfer teklifi yaptıklarını doğruladı.

Galatasaray ve Beşiktaş'ın Muharemovic teklifi doğrulandı!

Galatasaray'ın Wolfsberger'de forma giyen Tarık Muharemovic'i transfer etmek istediğini futbolseverler ilk olarak Asist Analiz farkıyla öğrenmişti. Slovenya ve Bosna Hersek vatandaşlıkları bulunan oyuncunun babası ise Avusturya basınına verdiği röportajda Sarı Kırmızılılar'ın kendilerine olan ilgisini doğruladı.

Kronen Zeitung'a konuşan Rasim Muharemovic, 18 yaşındaki orta sahaya Cim Bom'un yanı sıra Juventus, Beşiktaş, Hoffenheim ve LASK Linz'in de talip olduğunu belirtirken "Evet, bunların hepsi doğru. Adı geçen tüm kulüpler bizimle görüştü. Şu anda telefonum çok çalışıyor." ifadelerini kullandı. 

Önceliklerini şu anki takımlarına vereceklerini söyleyen Baba Muharemovic, "İlk teması Tarık'ın çok şey borçlu olduğu Wolfsberger ile kuracağız. Kendisinin bu kadar fazla şansa sahip olması müthiş. Öncelikle erken bir yaşta yurt dışına gitmenin anlamlı olup olmayacağını düşüneceğiz." şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya