SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'da iki oyuncuya yaptırım gelebilir!

FUTBOL | 03.08.2021 09:55

Galatasaray'da gözler Falcao ve Feghouli'ye çevrildi. Sarı-kırmızılı yönetim, bu iki oyuncunun da takımdan ayrılmasını istiyor.

Galatasaray'da iki oyuncuya yaptırım gelebilir!

Galatasaray’da gelecek futbolcular kadar takımdan ayrılacak isimler de büyük önem kazandı. Harcama limiti 40 milyon Euro civarında olan sarı-kırmızılılar şimdiden bu limite yaklaşmış durumda… Özellikle takımda yüksek maaşlı futbolculardan şikayetçi olan Galatasaray Yönetimi, bu oyuncuların gönderilmesi için her türlü tedbiri alacağı öğrenildi.

Başkan Burak Elmas’ın ilk 1 aylık icraatlarını anlattığı basın toplantısında “Maaş bütçesinin yarısı dört oyuncuya gidiyor. Bu oyuncularla konuştum” ifadelerini kullanmıştı. Dün MHK toplantısından sonra da konuşan başkan Elmas, bu kez üstü kapalı olarak değil direkt isim vermeyi tercih etti. Elmas, “Feghouli ve Falcao ile konuştum. Kendilerine kulüp bulmalarını söyledim” dedi.

Teknik direktör Fatih Terim’in konuyla ilgili kararının da yönetim ile aynı olduğu öğrenildi. Terim, yüksek maaş alan oyuncularla yolların ayrılması gerektiğini düşünüyor.

Asist Analiz'den İlhan Tüysüz'ün edindiği bilgilere göre; bu iki oyuncu ayrılmayı reddederse, sert yaptırımlar gelebilir. Galatasaray Yönetimi, yeni sezona kesinlikle Falcao ve Feghouli ile başlamayı düşünmüyor.

Şu an için Falcao ve Feghouli’ye teklif gelmediği de gelen haberler arasında…

İLHAN TÜYSÜZ / ÖZEL HABER

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya