SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray'da yüzleri güldüren 6 milyon TL'lik ödeme...

FUTBOL | 01.05.2020 15:22

Galatasaray, corona virüs sebebiyle maaşlarını aksattığı personeline dün itibariyle toplam 6 milyon TL'lik ödeme gerçekleştirdi.

Galatasaray'da yüzleri güldüren 6 milyon TL'lik ödeme...

Corona virüs nedeniyle ekonomileri altüst olan futbol kulüpleri hem oyuncuların hem de personellerin maaşlarını ödemekte güçlü çekmeye başladı. Böyle bir ortamda Galatasaray Kulübü, personellerini unutmadı ve tüm mali sorunlara rağmen maaşlarını hesaplarına yatırdı.

“6 milyon TL’lik ödeme”

Sarı kırmızılıların, personellerine toplamda 6 milyon TL’lik bir ödeme gerçekleştirdiği öğrenildi. Galatasaray’ın bu hareketinden sonra gözler Beşiktaş’a çevrildi. Bir süredir siyah-beyazlılarda da maaşlarını alamayan personele ödemelerin tamamlanacağı bilgisi verildiği gelen haberler arasında.

“Başlama sesleri yükseliyor”

Öte yandan Türkiye Futbol Federasyonu, aldığı önlemlerle ligleri mayıs sonu ya da haziran başı gibi oynatarak 1 aylık sürede şampiyonu ilan etmek istiyor. Yayın gelirleri açısından liglerin başlaması kulüpler adına hayati önem taşıyor.

ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya