SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray’daki büyük indirimden Fatih Terim etkilenmeyecek!

FUTBOL | 09.04.2020 11:21

Galatasaray, önümüzdeki yıl için büyük bir indirime giderken; 1.5 milyon Euro’luk bir limit belirledi ama Fatih Terim, bu sınırdan etkilenmedi.

Galatasaray’daki büyük indirimden Fatih Terim etkilenmeyecek!

Ekonomik anlamda etkilenen Galatasaray Spor Kulübü, önümüzdeki sezonda büyük bir tasarrufa gidecek. Fanatik’ten Metin Karabaş’ın haberine göre; Sarı-kırmızılılar, tasarruf için önümüzdeki sezonda 1.5 milyon Euro’luk bir limit belirledi. Ekonomiyi dengelemeye çalışan Cimbom’da, bu limitin sadece teknik direktör Fatih Terim’i etkilemeyeceği belirtildi. Tecrübeli çalıştırıcı, geçtiğimiz sezonlarda 2.5 milyon Euro’ya (bugünkü kurla 18 Milyon Türk Lirası) Galatasaray’a imza attı.

İŞTE GALATASARAY’IN ÖNÜMÜZDEKİ SEZONDAKİ PLANI

Koronavirüsten dolayı ekonomik anlamda sıkıntılar çeken Galatasaray, radikal kararlar alarak önümüzdeki sezonda tasarrufa gidecek. Maaş limitini 1.5 milyon Euro’ya çeken sarı-kırmızılılar, mevcut kadrodaki isimlerle yeni kararların ardından tekrar görüşmeler yapıp masaya oturacak. Maaş indirimlerini kabul etmeyen futbolculara baskı yapılmayacak. Yönetim, sadece teknik heyete maaş indirimi kararını uygulamayacak.

Sarı-kırmızılılardaki 3. yılını geçiren ve önümüzdeki sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 18 milyon Türk Lirası’na (2.5 Milyon Euro) imza attı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya