SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi, Fikret Orman'la barışma şartını açıkladı

FUTBOL | 18.10.2019 12:31

Ahmet Nur Çebi, Fikret Orman'la barışma şartını açıkladı
 
Beşiktaş'ta başkan adaylarından Ahmet Nur Çebi "Hakkımı helal etmiyorum" dediği başkan Fikret Orman'la sergileyeceği tavra göre barışabileceğini ifade etti. 

Çebi sert bir dille eleştirdiği eski başkanın "Kırgınlıklar olacaktır. Biz Beşiktaş olarak büyük bir camiayız. Yarın-öbür gün barışırız, bir şey olmaz" sözleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

'UZATILAN ELİ KARŞILIKSIZ BIRAKMAM AMA:..'

 

Beşiktaş'ın eski 2. başkanı kendisine uzatılan eli karşılıksız bırakmayacağına dikkat çekerken tavrı görmek istediğini ve gelişmelere göre hareket edeceğini ifade etti. 

Listesinde kulübün eski yöneticilerine yer vermesiyle ilgili olarak da "Onlar benim dava arkadaşlarım" yorumunda bulunan Çebi ekibini daha önceki sıkıntılı süreçlerde ellerini taşın altına sokan kişilerden oluştuğunu aktardı. 

Göreve geldikleri ilk 14 ayın büyük çile ve sıkıntı içinde geçtiğini hatırlatan Beşiktaş başkan adayı ekibinin 7 yıl önce 14 ay ne yaptıysa bugün de onu gerçekleştirmek için ellerini taşın altına koyduklarını hatırlattı.

 

'ÖZEL UÇAKLARLA GİDİP-GELENLERLE BİR TUTMAYIN'

Söz konusu kişilerin daha sonra Beşiktaş'a gelerek kulübün sefasını süren, özel uçaklarla gidip-gelenlerle aynı addedilemeyeceğinin altını çizen Ahmet Nur Çebi Kulübe 14 ay alın terini, emeğini  vererek kulübün ayağa kalkmasını sağlayan bu isimlerin  şampiyonlukların ve yapılan ödemelerin arkasında bulunduklarını söylerken yeniden Beşiktaş ellerini taşın altına soktukları için teşekkür etti. 

'KULÜP 7 YIL ÖNCEKİ DURUMUYLA AYNI NOKTADA'

Kulübün 7 önceki durumuyla ile şu an hemen hemen aynı noktada olduklarını aktaran Çebi "2. bir FEDA' projesini kulübün kaldırıp kaldıramayacağını bilmiyorum. Göreve seçilip hesaplara baktıktan sonra yapılması gereken bir şey varsa zaten yerine getireceğiz.'

'FEDA OLUR MU BAKIP İNCELEYECEĞİM'

Bundan böyle kendi kendimize söylemler olmayacak. Gerçeklerin içine girip yapılması gereken ne varsa onu yapacağız. 'FEDA' mı ya da başka bir şey mi onu şu anda bilemiyorum. Şeffaf ve açık olacağız. Geldiğimde bakıp inceleyeceğim ve bunları da paylaşacağım. 

'EKİBİMİN VE BENİM PARA İLE ANILMASINDAN RAHATSIZIM'

Ekibimdeki isimlerin ve şahsımın para ile anılmasından rahatsızlık duyuyorum. Hatta bunları konuşmaktan dahi utanıyorum. 'Elini cebine atmak' çok hoş bir söylem değil. Doğru bulmuyorum. Gereği neyse yapılır."

'ŞENOL GÜNEŞ KAPISININ ÇALINMASINI HAK EDİYOR'

Takımın eski teknik direktörü Şenol Güneş'in Milli Takım'da aldığı sonuçlardan mutlu olduğunu da aktaran Ahmet Nur Çebi, görevini bırakması ve Beşiktaş'ın ihtiyacı olması durumunda Şenol Güneş'in kapısını çalacaklarını sözlerine ekledi. 

'İSMAİL ÜNAL ÇEKİLMESİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPMALI' 

Beşiktaş'a öncelikle huzur lazım olduğunu ifade ederken taraftarı, yönetim ve genel kurul ile birleştirmeyi hedeflediğini aktaran Çebi, İsmail Ünal'ın da adaylıktan çekilmesi ile ilgili olarak kamuoyunu aydınlatması gerektiğini söyledi. 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya