SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir'den iddialı sözler

FUTBOL | 13.06.2020 00:21

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, 3-1 kazanılan Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir'den iddialı sözler

Göztepe deplasmanında 3-1 kazanan Trabzonspor’da teknik direktör Hüseyin Çimşir maç sonrası açıklamalarda bulundu. 

"BUGÜN OYNANAN FUTBOL GAYET OLUMLUYDU"

Hüseyin Çimşir maç sonrası yaptığı açıklamada, “Kazandığımız için tüm takım arkadaşlarımı kutluyorum. Oyuncularımız bugün verdiğimiz tüm görevleri yerine getirdiler. Üç aylık bir aradan sonra oynanan futbol bence gayet olumluydu. Oyunu iki bölümde incelemek gerekiyor. 11’e 11 olarak oynanan oyun ve 11’e 10 olarak oynanan oyun. Ben ikisini de takım halinde iyi oynadığımızı düşünüyorum. Özellikle 11’e 11 olan bölümde skoru daha da arttırabilirdik, kendimize avantaj sağlayabilirdik. Sonrasında eksik kalmamıza rağmen arkadaşların ortaya koyduğu mücadele ve 10 kişi oynama konusunda gösterdikleri gayret yerinde ve başarılıydı” sözlerini kullandı. 

"HAKEMLER KARARLARINDA DAHA SAĞDUYULU OLURSA SEVİNİRİM"

Hüseyin Çimşir ligin geriye kalanıyla ilgili, “Tabii geriye kalan 7 hafta var. Bunu kazanmış bir teknik direktör olarak söylüyorum. Ortada bir emek var, mücadele var, herkesin hakkı var. Hakemler, verdikleri kararlarda daha sağlıklı ve sağduyulu olurlarsa sevinirim. Camiamız ve taraftarlar bize destek olsun. Camiamız ve taraftarımız bize destek olsun. O arzuladığımız şampiyonluğa hep birlikte ulaşırız" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya