SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Üzülmez: Çık yapamadım Türk halkından özür diliyoruz de hocam.

FUTBOL | 14.07.2021 14:18

Teknik direktör İbrahim Üzülmez, Şenol Güneş'in yaptığı açıklamalara değindi. Öte yandan deneyimli teknik adam yabancı sınırıyla ilgili de konuştu.

Üzülmez: Çık yapamadım Türk halkından özür diliyoruz de hocam.

Teknik direktör İbrahim Üzülmez, Şenol Güneş'in yaptığı açıklamalara değindi. Öte yandan deneyimli teknik adam yabancı sınırıyla ilgili de konuştu.

"ŞENOL HOCAM ÇIK ÖZÜR DİLE"

Şenol hoca bu ülkenin yetiştirdiği en önemli teknik adamlardan biridir. Hocam bitmiş artık turnuva, en kötü oynayan takımız. Basın toplantısı yapıyorsun, İtalya’nın ısınması böyleydi, Dorukhan şöyle yapması lazım. Bitti artık yani çık yapamadım Türk halkından özür diliyoruz de hocam. Bunu yapmak çok mu zor? Başarı da alkışladık tabii ki. Ama şimdi gelinen noktada turnuvanın en kötü takımıysak yapamadık özür diliyoruz de. İtalya’nın ısınmasını deme hocam. Sen de ısın. O mücadeleyi o coşkuyu göster. Beklentimiz buydu.

"BİZE NE KARDEŞİM KAÇ YAŞINDA ADAM"

Taylan’ın sakatlanması, Dorukhan’ın yurt dışına gitmesi. Bize ne kardeşim kaç yaşında adam. Bunları mı konuşacağız Şenol hocam? Burada bir başarısızlık var ve başarıyı kabullenen yok. Ne federasyon ne hoca. Sadece suçlu oyuncular mı yani ? Benim gittiğim takımlarda ilk beni gönderdiler oyuncular hala oynuyor. Devam ediyorlar. Buradaki süreçte herkesin o özeleştiriyi yapması lazım.

"YABANCI SAYISINI SERBEST BIRAKIN"

Federasyonun her olaya el atması gerekiyor. İngiltere – İtalya finalini izledik kaç yaşında insanların saha içinde verdiği mücadeleyi gördük. Biz ülkemize dönüyoruz, yabancı konusu hala konuşuluyor. Serbest bırakın, iyi olan oyuncu oynar zaten. Artık bunları bırakın. Ben finali izlerken imrendim. Biz bu finallerde bayrağımızı dalgalandırabilir miyiz ? Çok zor. Çünkü ülkemizde 34’ten sonra futbolcular yaşlı sınıfına giriyor. Her maçtan sonra hakem hatalarını tartışıyoruz. Bu tartışmalar içerisinde ülke futboluna baktığımız zaman çok sıkıntılar olduğunu görüyorum. Bir teknik adam 2 hafta başarısız olunca 2 hafta sonra başka bir takımda göreve başlıyor. Sabır yok. Eğitim çok önemli ama bizim ülkemizde futbol anlamında herkesin eksikliği var, federasyonun bu konularda çaba göstermesi gerekiyor ancak son yıllarda herkes bıraktı su akar yolunu bulur oldu. (Skorer/Nergis Aşkın)

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya